Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 35+ os keresztények. Azt...

35+ os keresztények. Azt hallottam, hogy ebben a korosztályban az értelmiségiek között több a nő. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Máshogyan fogalmazva: ebben a kategóriában sok nő marad társ nélkül, mert a férfiak mind elkeltek...
2012. dec. 13. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Te... a kereszténység nem egyenlő a szingliséggel.

Mi a kérdés lényege?

2012. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem teljesen ez a tapasztalatom. Több ilyen korú egyedülálló férfit ismerek, mint nőt. A társ nélkül maradt férfiak között tapasztalatom szerint több az értelmiségi, mint a nők között. Már, ha ez volt a kérdésed lényege.
2012. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2, először is köszönöm a választ.


Tényleg ez a tapasztalatod? És merre mozognak ezek a férfiak? Hol töltik a napjukat?

2012. dec. 14. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Küldtem privátot. :)
2012. dec. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy mondom, hogy az intelligensebb férfiak jobban elkelnek 35 éves korukra, mint a nők. ha egy férfi 30-as éveiben egyedülálló, simán választhat fiatalabb társat, de ha egy nő egyedülálló, sajnos a legtöbb esetben már csak a maradékok maradnak (pl. elvált férfiak, vagy problémás férfiak), és ezek a pasik nem véletlen maradnak egyedül.
2013. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sághegyi Csaba ***** válasza:
Nyilván más-más jellemző az egyes felekezetekre, de alapvetően nem százalékról szól a történet. Aki Istennel engedelmes kapcsolatban van és családra van elhívása (többségnek arra van), az biztosan jól működő családot alapít. Én nősültem először önző akaratból, hűtlen valakit választottam. Miután feladtam a harcot ezen a téren, akkor kaptam igaz társat. És mindenki, aki erős hitben és házas, ugyanezt mondta nekem korábban, hogy amikor nem társat kerestek, hanem Istent, akkor kaptak társat, amíg társat kerestek, sikertelenek voltak ebben.
2013. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!