Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit rontottunk el, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottunk el, hogy a mai 13-17 éves lányok így elromlottak és miért van annyira sok kedves, nagy szívű, érzelmes, rendes fiú ugyanebben a korosztályban, aki teljeen esélytelen a lányoknál és csak gúnyolódások tárgya folyton?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ebben a cipőben járok. Szerelmes vagyok, de viszonzatlanul, mert a lánynak a "menő", idősebb srác kell, aki le se szarja.. :(
2012. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy kérdező, de hogy kislányokkal nem kellene kezdenek, az biztos, ez az egyik probléma
2012. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem te.Hanem a szülők,a média a világ.
2012. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
így van a szülők és a média.
2012. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet válaszolni:)
2012. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolom te a "sok kedves, nagy szívű, érzelmes, rendes fiúk" csoportjába tartozol, mert ezt egy felnőtt ember nem írta volna le. Felnőttként középiskolába járok egy tanfolyamra, és körbe vagyok véve tinikkel. Nem tudom, lehet, hogy velem van a baj, de legalább annyi nagyképű, tapló paraszt fiú van, mint ribanc lány.
2012. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A nevelés csődjei.A lányok a gentleman apának köszönhetik, akik szarrákényeztette őket, a férfiak a csicskaságukat, zárkózottságukat meg a mindent túlaggódó szülő típusnak tudhatják be.

Jah, én vagyok a harmadik féle, az elkényeztetett fiú voltam mindig is. Gyökér is lettem hozzáállásban. Egy bunkó szemét, pont mint ahogy a lányok zöme. Ez van. Tudd felvállalni! kimondani,hogy mivagy!

2012. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahogy én tapasztalom nagyon sok a bunkó srác sajnos. 17/l
2012. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Való igaz, hogy akadnak ilyen "elrontott" lányok és itt-ott el vannak rontva a dolgok, de azért nem ilyen rossz a helyzet.

Normális lányokból még most is van bőven.


Pechedre téged pont kigúnyoltak, ez van, az élet megy tovább.


Észre kell venni a normális lányokat, a hülyékkel pedig nem foglalkozni.

2012. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te rontod el azt, hogy egy álomvilágban élsz, hogy ne fájjon a valóság. A lányok mind gonoszak, a fiúk meg a szentek. Na menjél már! Legalább annyi bunkó pasi van mint csaj. Te azt gondolom azért nem látod, mert pasiként a lányoknál próbálkozol, de ha lány lennél, akkor meg a sok nagyképű srác gúnyolódna. De persze vannak normálisak is, mindkét nemben.
2012. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!