Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy Jézus Urunk,...

Lehetséges, hogy Jézus Urunk, fog eljönni most karácsonyra? Milyen ajándék lenne már?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt a 21-étől 3 napig sötétség elméletet és pont az apokalipszisre gondoltam ! Te szintúgy ?


Pont Karácsony szentestére esik a sötétség vége, vagyis pont karácsonykor ünnepeljük Jézus feltámadását és lehet pont akkor fog eljönni másodszorra is.


Te is gondoltál rá ? Lehetséges ? Milyen boldog ajándék lenne ez nekünk az egész emberiségnek már?


2012. dec. 17. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
he?
2012. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor Jézus születését ünnepeljük...
2012. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézus feltámadásának ünnepe Húsvét!
2012. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Már járt itt. Peter Griffin találkozott is vele.
2012. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, "szarva közt a tőgyit".

Az előző válaszolók után tovább keserítelek.

Az apokalipszis nem tud eljönni, mert az egy irodalmi műfaj. (Igaz, elég régen gyakorolták, nem emlékezhetsz rá.) János ilyen műfajban írja le az utolsó ítéletet és az oda vezető utat. Erre célozhattál 21-ével kapcsolatban.

Aztán a számolásodat se irigyli el senki. Ha 21-ével kezdődik a 3 napos sötétség, akkor 21-én (1. nap), 22-én (2. nap) és 23-án (3. nap) tart. Milyen szenteste van 23-án este?

2012. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ha elolvasod a mate evangeliumaban a 24-ik fejezet 36-ik verset abban megtalalod hogy sem a napot sem az orat nem tudja senki mikor jon el Jezus. biztosan nem 21-en fog eljonni...
2012. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerinted kinek lenne az jó?
2012. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, na eztán a katyvasz!


1. 21-én téli napforduló lesz, és igen, az év legrövidebb napja, és leghosszabb éjjele. Egy mellé.

2. 22-a Az állítólagos második sötét nap, de ekkor már hosszabbodnak a nappalok, tehát kettő mellé.

3. 23-a. Az állítólagos harmadik sötét nap, egy kicsivel még hosszabb a nappal, mint előző nap.

4. 24-e, Szenteste, Jézus/Jézsua/Joshua/Jozsó születése napja. ekkor már nincs sötétség. (Mert eljött a "fényhozó", Lucifer, nem? o_O)

5. Jézus feltámadása minden évben, a tavaszi napéjegyenlőség után, a pogány tavaszünnepre áttéve, Húsvérkor esedékes

6. Mivel én nem vagyok keresztény, és én nem Krisztust, hanem 21-én a napfordulót, karácsonykor meg a családi együttlétet ünneplem, nekem teljesen mindegy, hogy eljövel vagy nem jövel el Jézus a születése napjának ünnepén. (Egyébként sem decemberben született.)

7. Hány éves vagy?

2012. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy karácsonykor jön el, hiszen "nem tudjátok sem az órát, sem a napot".
2012. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!