Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hány darab ajándékcsomagot...

Hány darab ajándékcsomagot bonthat ki idén karácsonykor a gyermeked a te jóvoltodból?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyet. Nem az ajándékozás és a pénzköltés a lényeg,hanem a családi együttlét és a szeretet.
2011. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fuuton válasza:
100%

Teljesen igaz.

A gyerek nem az ajándékra fog emlékezni, hanem arra, hogy: tényleg, milyen gyönyörű karácsony volt, együtt volt a család, filmeztünk, társasoztunk stb.

Nálunk így megy mindig, és így legalább mindig fogok ezekre a karácsonyokra emlékezni.

És számunkra az idei különleges lesz, ugyanis bővülni fog a családunk egy Skótjuhász kölyökkel. :D

17/F

2011. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk általában van egy "nagyobb" ajándék(idén az első társasjáték), illetve néhány apróság.

Általában úgy szoktam vásárolni, hogy ha megtetszik valami, és jó árban van, akkor megveszem előre, még ha kicsi is hozzá...aztán majdcsak hozzánő. Úgyhogy idén is lesz a Mikulásnak is meg a Jézuskának is olyan ajándéka, amit még tavasszal-nyáron vettem.:)

2011. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem számoltam hány db lesz.de meglesz mindegyiknek a kívánsága+kapnak valami olyat amit közösen is lehet használni...olyasmik mint a tarsasajatekok...
2011. dec. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Hát nekem nincs gyerekem , mível Én vagyok a gyerek ! Hiába , a gyerekek nem fogják megérteni , hogy ez nem az ajándékról szól mikor az osztálytársai ujjongva mesélik , hogy ki-mit kapott ! Nálunk az a szokás , hogy kapunk egy ajándékot közösen (anyától-apától) aztán utánna mind a kettő vesz mégeggyet ! Persze amit külön-külön vesznek az általában egy parfüm , gyümölcs , tusfürdő ! :)
2012. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!