Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak emberek, akik Sátántól...

Vannak emberek, akik Sátántól vannak?

Figyelt kérdés

Miért vannak emberek, akik ártatlan embereknek ártanak (teljesen ok nélkül)?

Ha direkt mindenféle gonosz dolgot teszek, akkor mi fog bennem történni? (nem hiszem, hogy képes lennék rá és nem is tervezem)


Esetleg minden brutális gyilkos azért lett olyan amilyen, mert őket is bántották valamikor?

Vagy a világról alkotott káros képük és életfelfogásuk rabjaivá váltak?


Tényleg állattá tehet bennünket az ego?


Mi ösztönöz valakit arra, hogy lassan, kegyetlenül játszon az áldozatával?



2012. dec. 18. 15:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező két kérdésedet kiemelve--"Tényleg állattá tehet bennünket az ego?


Mi ösztönöz valakit arra, hogy lassan, kegyetlenül játszon az áldozatával?


Nem az ego miatt válik valaki állattá,sőt az állat kifejezés se igaz, csak az abnormális, az aljas, a kegyetlen az elmebaj stb de mindenképp ember akkor is csak eltorzult, tönkre tett személyiség.


Az ego= ÉN -nel


Az egoizmus az- az élni akarásnak a legfontosabb alapja. Ami azt jelenti; NEKEM ÉRTEM MAGAMNAK

Ha ezek az ego tulajdonságok nem lennének benne az életbe, akkor elpusztulna!!


Az hogy valaki kegyetlenné válik, azt több tényező is okozhatja-- először örökletesség egy hajlam valaminek az irányába, mert valaki valamikor az ősei közül már ilyen volt mielőtt utódot nemzett volna-- tehát átörökíthetett az utódaiba olyan kód emlékeket amelyek valamelyik utána következő generációnál erősebben elő jött.


De hiába születik valaki szelíd génekkel ha ahová születik-- család, társadalom - maga a környezet aljassá ragadozóvá teszi azzal amit nap mint nap elszenvedni kényszerül gyermekkorától kezdve amíg csak él. A szenvedés a megalázottság a félelemben való élés vagy teljesen megbolondítani képes, vagy mindent, mindenkin megtorolni, megbüntetni vagy utánozni, élvezni képes, torz személyiséget, pszichopatát alkot. A pszichopata olyan, mit egy egy elmebeteg azzal a különbséggel hogy gondolkodása logikus, aljas cselekedeteit eltitkolni megtervezni képes... nem állat, csak torzulttá vált emberi selejt.

2013. márc. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
a barátaim szerint én vagyok a sátán, mert fura dolgokat csinálok!! : D
2013. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Először is olyan hogy Sátán az egy marhaság, az emberi rengeteg hazugságokból egy szereplő.


Mitől válik egy ember aljassá, hazuggá, agresszív állathoz se hasonlítható gazemberré?


1./először is van a genetikai örökség.

2./ aztán a született elmebaj

3/ a szülői nevelés brutalitásának hatása

4./ a szülők anyagi helyzete-- vagy a túlzott jó lét, vagy annak ellenkezője, a mérhetetlen szegénység.

5/ az a társadalom, amibe beleszületik, amely vagy biztosítja vagy egyáltalán nem a tisztességes életfeltételeket. Az pedig a mindenkori vezetők becsületességén, hozzáértésén múlik!

6/. A társadalom vezető rétegei által engedélyezett vallás közösségek számát, minőségét, és hazugságait, amivel beetetni igyekeznek a tömegemberi rétegeket.


De ilyen marhaságot hogy Sátán, csak a bigottak és a hazugok találtak ki.

2013. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!