Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért tartalmaznak illuminátus...

Miért tartalmaznak illuminátus szimbólumokat a népszerű előadók videóklipjei?

Figyelt kérdés
Mit üzennek ezzel? Mi szükség van erre?

2013. jan. 4. 17:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
2013. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 rajcziz ***** válasza:
Már eleget tájékozódtam az illuminatiról (és most nem a valakik által kitalált összeesküvés-elméletekre gondolok). De ezeket a videóket mindenképpen megnézem. Habár konkrét filmet még mindig nem mondtál.
2013. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Én tuti, hogy elsőnek a táncolást csekkolnám le vagy pedig a szikrákat, de hát én is tévedhetek. Csak elsőre az a leggyanúsabb.
2013. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy illuminati film...csak olyan amiben a rejtett szimbólumaikat használják....linkeltem egyet nézd meg...de ha nagyon akarod 2001 Ürodüsszeia...

http://www.youtube.com/watch?v=mPfoCpRBx6o

2013. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Én meg ezt ajánlom mindenkinek meghallgatásra:

http://www.youtube.com/watch?v=69uwF9Ei3GM

2013. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Lol, de jó ez :D
2013. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
2013. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Nem kívánok ebbe a nagyon értelmes témába beleszólni. Csak a gyengébbek kedvéért, az amerikai filmipari központot Hollywood-nak hívják, és nem "Holywood" -nak. A holly a magyal angol neve.
2013. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 rajcziz ***** válasza:

Mondtam egy szóval is, hogy Holywoodnak kell írni? :)


#24 - nincs olyan, hogy illuminati film? akkor miért írtad, hogy van? "tele van a szent fa( Holy wood)illuminati filmekkel"

Megnéztem a videókat, amiket kilinkeltél, hát eszméletlen belemagyarázások vannak bennük.

2013. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Azt hiszel, amit akarsz....de először nézz utána pár dolognak, autómárkák, világcégek logói(pl Alfa Rómeo logójában miért fal fel egy kígyó egy embert), vagy pl a NASA szimbolikája, vagy igen menj be egy templomba és kérdezz rá a paptól, hogy miért vannak azok a szimbólumok...ugyanis egyesek szerint a Vatikán az egyik legnagyobb háttérhatalmi elit...amíg ezt nem teszed meg, addig belemagyarázásnak tűnhet minden..
2013. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!