Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik a jobb gyülekezet az...

Melyik a jobb gyülekezet az agapé vagy a hit gyülekezet, ha Hajdúböszörményben lakok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Egyik sem. Keresd inkább valamelyik történelmi egyházat. Azok nem mossák át az agyadat.
2013. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Próbáld ki mindkettőt:P
2013. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nekem nincsenek jó tapasztalataim a történelmi egyházakat illetőleg.bár anno én is egyikbe jártam
2013. jan. 17. 20:32
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
Ezekkel még rosszabb tapasztalatod lesz. Legalábbis akkor, ha nem dőlsz be nekik és tudsz még józanul gondolkodni.
2013. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 yuda ***** válasza:
75%

A hit gyülekezet kritikusai/irigyei mindig valami divatszlenget szajkóznak, hogy ott kifosztják az embereket, tönkreteszik a családokat..és sok egyéb brutál hazugság. Leírni sem méltó.

Mégis látni kell, hogy a gyülekezet ezek ellenére robbanásszerű növekedésen megy át.

Lássátok be, milyen abszurd állításokkal dobálóztok. Ha olyan rossz lenne, ahogy némelyek lefestik, nem gyakorolna ekkora befolyást a társadalom minden rétegére.

Óriási növekedésen megy át és úgy tűnik megállíthatatlan. Higyjétek el, ott valamit nagyon tudnak és az irigyeit igazából az bosszantja legjobban, hogy nem tudják utánozni, pedig megpróbálják. :D

Be kellene látni, hogy Isten lakozik a hit gyülekezetében és akik ez ellen harcolnak, Isten munkája ellen harcolnak.

2013. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Pietrosol ***** válasza:
0%

Szia!


Hagyd ezeket koma!Olvasgasd otthon a Bibliát!

2013. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Ne légy hülye keress inkább barátokat. Ki mossák az agyad elveszik a pénzed atb@sznak ha nem lépnek be a gyülekezet be a családtagjaid akkor ellenük fordítanak . Ezek zsidók csak a pénz kell nekik , én tudnék olyanokat mondani neked nektek az agyatok eldobnatok.
2013. jan. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

No nem mindenkinek van ám mit eldobni...

Szóval hallgatunk!!

2013. jan. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
Oké , ebben a városban úgy működik vannak az alapító tagok meg a Pásztor kb olyan 4-5 személy mielőtt elindítják útjára a kosarat jól tele pakolják pénzzel h mki lássa hu mennyit tettek bele akkor nekem is sokat kell ösztönöznek aztán mikor visszatér a kosár kiveszik amit bele tettek , hat nem vicc??? Kihasználják a gyenge embereket. Mikor én is magam alatt voltam engem is nyúltak gyere hidd el jobb lesz erőszakosan pofatlanul. Ezért is undorodok tőlük. Azt mondtak felejtem el a barátaimat mert azok nem igazak undorító egy állatfaj . Aha engem be vinnének utána ostromolnanak hogy szervezzen be családtag jaimat barátokat. Láttam mar szét menni kapcsolatot emiatt. Sőt az egyik faszat arra kényszerítettek ölje meg a Fiat mert ördög . Hiszen a zsidók maguk az ördögök és aki nem zsido az számukra egy hulladék selejt ok a kiválasztott nép a mindenek fölött...
2013. jan. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
Mikor volt itt a katasztrófa emberek haltak meg házak dőltek romba saját fulemmel hallottam 2 tel beszélgetést le döbbenten 1: elmegyünk lelki segítséget nyújtunk stb stb ... Utána 2: aaahhhjjj francba úgy néz ki nem sikerült senkit beszervezni
2013. jan. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!