Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért fáj a katolikus emberekn...

Miért fáj a katolikus embereknek, ha nem valaki nem ért egyet az egyházuk tanításával?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 16:29
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Tisztelet persze a kivételnek. De azt ne mondja nekem senki, egy részüket nem érdekli, mert észrevettem, hogy fáj nekik.
2013. jan. 20. 16:31
 2/27 anonim ***** válasza:
36%
Hát, biztosan azért, mert keményen beléjük nevelték, mi a jó és mi nem. Ezért egyet kell érteniük.
2013. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak nekik fáj.
2013. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

"Hát, biztosan azért, mert keményen beléjük nevelték, mi a jó és mi nem. Ezért egyet kell érteniük."


Mondassz valamit.

2013. jan. 20. 16:41
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
És neked mért fáj hogy fáj nekik? Olyan jó hogy általánosítasz; Ennyi erővel ha egy katolikus tömeggyilkosságot hajt végre akkor a kereszténység rossz. Ez a te logikád.
2013. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Végre egy kérdés, amit pontosan meg lehet válaszolni!


Pontosan azért és annyira fáj a katolikus embereknek, ha valaki nem ért egyet az egyházuk tanításával,


amiért és amennyire NEKED FÁJ,


hogy vannak a katolikus emberek, akiknek fáj, ha valaki nem ért egyet az egyházuk tanításával.

2013. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Ahoz te hogy viszonyulsz, ha valaki rád mondja, hogy hülye vagy?
2013. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ez nem vallással kapcsolatos kérdés.

Mindennemű ragaszkodás,legyen az eszmei vagy tárgyi és az annak értékét,érvényét vagy igazságát megkérdőjelező más vélemény,kellemetlenül érinti azt,aki az adott dologhoz ragaszkodik.

2013. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

"És neked mért fáj hogy fáj nekik? Olyan jó hogy általánosítasz; Ennyi erővel ha egy katolikus tömeggyilkosságot hajt végre akkor a kereszténység rossz. Ez a te logikád."


Nekem aztán kicsit sem fáj :-) Ami egyedül zavaró, hogyha beszélek egy katolikussal, és szóba kerül a téma, akkor rögtön támadásként élik meg azt, hogy nem értek egyet az egyházuk tanításával, és igen, fáj nekik. Felőlem elég lenne annyit mondani, hogy "oké, tiszteletben tartom a döntésed" De nem :-)


Ezért aztán elhiheted, hogy nagy ívben kerülöm őket :D Másrészt meg nem általánosítok, mivel írtam hogy "tisztelet a kivételnek" Vagy nem tudsz olvasni? :-) te sem vagy százas...Vagy talán te is katolikus vagy? O_O xD

2013. jan. 20. 17:07
 10/27 A kérdező kommentje:

16:46.


Nekem nem fáj, ha nem értenek egyet velem. Én senkit sem akarok meggyőzni, és ezt elvárom, másoktól is, függetlenül attól, hogy milyen a világnézete. Vannak ismerőseim akik máshogy gondolnak dolgokat, mégsincs belőle probléma. Ennyi.


(bizonyos) katolikusoknál azonban ez nem így megy sajnos, ezért tettem fel a kérdést.

2013. jan. 20. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!