Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi a GyK-n és más...

Jehova Tanúi a GyK-n és más fórumokban töltött idejüket is írják a havi jelentésbe? Gondolom könnyebb fórumozgatni mint házról-házra járkálni.

Figyelt kérdés
A szántóföldi szolgálati jelentésbe bekerül? Azért éreznek sokan szinte kényszert, hogy mindenbe beleszóljanak? Mintha számarányukon túl lennének itt reprezentálva. Olyan, mintha megszállták volna a GyK-t...

2013. febr. 11. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen, így van. Írják az időt, és a jelentést küldik fel Pestre, majd ott összesítik, és küldik tovább az USA-ba..
2013. febr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Hogy értsem azt,hogy küldik tovább az USA ban?

Nem mondjátok komolyan,igaz?

A jelentést küldik az USA ban???

Minek??? :/

2013. febr. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mi az a havi jelentés? És miért kerül bele, hogy mit írnak a gyk-ba? Valaki ezt ellenőrzi?
2013. febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ellenséges érzületű, hitehagyott emberek megint támadást szerveznek Jehova Tanúi ellen.


DE Ő tudja...

2013. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mulder614 ***** válasza:
30%
Szerintem sokkal több nem tanú van itt mint tanú.Én is tanú vagyok és néha nézek fel ide. H van valami érdekes kérdés akkor kifejtem a véleményemet. És tényleg vannak számadatok arra hogy mennyit prédikálunk. Isten már a régmúltban is a pontosság Istene volt ha megfigyeled. Épp ezért van pontos adat arról hogy mennyit prédikálunk világszerte.
2013. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
És hogyan történik egy ilyen adatgyűjtés?
2013. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Maximálva van, hogy hány órát lehet fórumozásra jelenteni?


Minden hírnöknek engedik ill. ajánlják, hogy a fórumokat is szántóföldi területnek tekintsék, vagy csak alapos felkészülés után, csak az arra képesítettek fórumozhatnak?

2013. febr. 16. 00:53
 8/9 Mulder614 ***** válasza:
Egyáltalán nem kel fórumozgatni. Én sem azért járok hogy jelentsem ezt. Nem is szám adatok miatt. Csak mert érdekes kérdések vannak rólunk feltéve, és más témakörökben. Amúgy meg pont azért van ez az oldal hogy válaszolgassunk Tehát nem tudom mi az érdekes abban hogy a rendeltetése szerint használjuk az oldalt.
2013. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pontosan mit írnak be a jelentésbe a fórumozás ill. GyK-n töltött idő alapján? A teljes időt, amikor vallás témájában használják a GyK-t? Vagy csak amíg begépelik a kommenteket?


Van maximálva, hogy mennyi időt lehet fórumozás alapján lejelenteni? Van olyan hírnök, aki nem is jár házról-házra, és csak a fórumozásra fordított időt jelenti?

2013. máj. 1. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!