Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek miért nem vetíti...

Szerintetek miért nem vetíti egyik magyar csatorna sem azokat a régi klasszikus sorozatokat amiket már rengetegen keresnek különböző fórumokban?

Figyelt kérdés

pl.

A messziről jött ember

Örvény

A halál archívuma

Kórház a város szélén

Nők a pult mögött

Mindenki tanköteles

A folyók nem állnak meg

Örökölt szerelem -Mistral lánya stb.


2012. ápr. 14. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül az Örvényről tudom, hogy BBC-s produkció, és a vetítési jog határozott időszakra szólt annak idején a 90-es évek elején. Talán azért nem vetítik, mert tejelni kéne megint a jogokért. A csehszlovák sorozatokkal talán könnyebb dolga lenne a TV-nek, de a szándék nincs meg, ahogy látjuk, illetve nem látjuk.
2012. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De én is hadd tegyek hozzá a listádhoz:


Ki fizeti a révészt

A hetedik út titka

Benji

2012. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, a Ki fizeti a révészt, de imádtam azt is! Meg volt egy francia sorozat, az volt a címe hogy Szimfónia, Wolf Roth a főszereplője aki a Guldenburgokban Thomas volt.

Meg volt a Chatvoulloni polgárok, biztos nem jól írtam le. Bár ez már későbbi 1989-ben adták.

Volt egy jó magyar sorozat is a 78-as körzet, Szatnkayval és Ilával. Ez magyar sorozat mégse adják.

Az örvényt amúgy le lehet tölteni, csak feliratos de úgy is szupi!

2012. ápr. 14. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Váratlan utazás keeell!
2012. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az nem olyan régi, és nemrégiben a Story tv is adta.
2012. ápr. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!