Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hamvazószerda vs vizsgaidőszak?

Hamvazószerda vs vizsgaidőszak?

Figyelt kérdés
pár nap múlva lesz egy kemény vizsgám. Nem engedhetem meg magamnak, h ne tanuljak rendesen, viszont én éhesen képtelen vagyok...eleve nagyon vékony vagyok, ha nem eszek legyengülök és nem fog az agyam...eddig mindig betartottam a napi 3 étkezést ami köszönhetően a gyors anyagcserémnek sosem volt könnyű de most már előre félek h mi lesz...h oldjam meg?
2013. febr. 12. 21:13
1 2
 1/12 Granulátum ***** válasza:

Bocs, én nem értelek, és nem a vallástalanságom miatt.


Most akkor eszel naponta 3x vagy nem? Vékony vagy és nem elég napi háromszori étkezés?

2013. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
normálisan többet eszem de ezt a böjtöt mindig megtartom tehát minden Hamvazószerdán. De most nem tudom mitévő legyek
2013. febr. 12. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél nyugodtan. A böjt elsősorban nem arról szól, hogy éheztesd magadat. Áthidalható úgy, hogy mondjuk aznap elmész misére, vagy még többet imádkozol. Vagy másról mondasz le, vagy pl. valami különleges jócselekedet csinálsz.
2013. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyél nyugodtan. Csak azt kell csinálni, ami szívből jön.

Nem kötelező mindenen részt venni, mert mások azt mondták.

Senkinek sem fog ártani, ha eszel. Ha böjtölni akarsz, akkor pedig bármikor megteheted.

Amúgy mennyi a testtömegindexed?


Sok sikert a vizsgádhoz, majd szorítok és imádkozom érted;)

2013. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon fontos, hogy a böjti szokást megtartsd. Majd kérsz legfeljebb egy utóvizsga lehetőséget. Csak ne írd be a kérvénybe, hogy böjtölés miatt halasztasz!
2013. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy nagy butaság lenne éheztetned magad. Amúgy sem értem, mi értelme van ennek, de vizsgák idején meg pláne badarság. Ha emiatt rontod el, dühönghetsz utána rendesen...
2013. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

"Nagyon fontos, hogy a böjti szokást megtartsd. Majd kérsz legfeljebb egy utóvizsga lehetőséget. Csak ne írd be a kérvénybe, hogy böjtölés miatt halasztasz!"


--> TE NORMÁLIS VAGY!?!?!!?

2013. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
17,96 az indexem
2013. febr. 12. 21:37
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Persze, hogy normális vagyok.

Ha valaki ennyire fontosnak tartja a böjti szokását, akkor halassza el a vizsgáját! Erre van lehetőség, és akkor nem szenved. Én egyébként az egész kérdést viccnek vettem, de ha nem az, akkor is ezt javasoltam volna.

2013. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mustafa33 ***** válasza:
100%

Most mit vársz? Ennyire hülye nem lehetsz. Egy nap böjt pedig nem gyengít le senkit. Amúgy pedig gyerekeknek, ♫8regeknek, betegeknek, nehezen dolgozóknak, szorult helyzetben levőknek.... nem bűn ha nem tartják be a böjtöt. Nem hiszem, hogy ezt nem tudtad, ha annyira vallásos vagy hogy böjtölsz.

Akkor most ezt miért is kérdezted? Provokálsz ugye?

2013. febr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!