Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanui mit modtok erre?...

Jehova Tanui mit modtok erre? Bővebben.

Figyelt kérdés

Kèrem csak Tanuk vàlaszoljanak. Jehova Tanui az igaz isten szolgài elõdeik a tanítvànyok voltak, nekik hatalmukban volt dèmonokat kiüzni stb. Azt is hallottam hogy jòsnõk varàzslòk nem foglalkoznak nem vàllanak tanukat, az lenne a kèrdèsem hogy ha van egy szemèly vagy egy hàz ahol minden bizonnyal dèmonok vannak ti kèpesek lennètek onnan ezeket dèmonokat elüzni?

Tisztelettel. P.I.



2013. febr. 22. 07:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Nos köszönöm az érdeklődésedet.

Számomra érdekes, hogy az Igaz Isten szolgáinak utódaiként említesz bennünket, még ilyennel a 22. éves szolgálatom során nem találkoztam.

De a tanuk nem űznek démonokat, s nincs is szükség ilyesmire.

Sátán A Jehova névre emberi nyelven szólva allergiás, ezért kerüli.

Persze az nem azt jelenti, hogy nem próbálkozik a Tanúknál is de a sikere ha erős az egyén egyenlő a nullával.

Jézusnál is próbálkozott, akkor mi sem vagyunk kivételek.


azok akik a világban még is Démonok fogjai azoknak elmagyarázzák mit kell tenni, hogy megszabaduljanak ezektől a gonosz szellemi erőktől.

Nagyon lényeges tudni Sátán és a démonok taktikáit, s ha valaki evvel tisztában van az tudja mi tévő legyen, hogy megszabaduljon ezektől.


Első sorban nagyon lényeges, hogy megszabaduljon minden olyan eszköztől, tárgytól, ami kapcsolatban van ezekkel a teremtményekkel

Sátán és a démonok nagyon ragaszkodó természetűek, és ragaszkodnak a tárgyaikhoz.

Ezért minden bálványt, jóslás könyvet ami spiritiszta eszköz mint a tarokk kártya, gömb, mágiával kapcsolatba hozható eszközöket, álmos könyv, Kereszt,stb. meg kell semmisíteni.

ezt tették a tanítványok idejében is amikor rengeteg sok pénzbe került könyveket és tárgyakat égettek el azok akik csatlakoztak Jézushoz és az igazsághoz.

(Nem elég csak a kukába kidobni)


(Cselekedetek 19:17-20) 18 Akik hívőkké lettek, azok közül sokan eljöttek, és nyíltan megvallották és elmondták gyakorlataikat. 19 Igen, a mágiát űzők közül elég sokan összehordták könyveiket, és mindenki előtt elégették őket. Összeszámolva azok árát, értéküket ötvenezer ezüstnek találták. 20 Így Jehova szava továbbra is hatalmasan növekedett és tért hódított.


Gondolj bele mekkora pénzeket dobtak ki ezekre, de nem sajnálták, hogy megszabadultak tőlük. 50 ezer ezüst értéke a mai áraknak megfelelően:

Akkor 1 ezüst 20,4 kg X 50000= 1020000. kg.ezüst ez a mai árakban sem kis pénz.


S sok sok imával kísérve változtatni kell az életén, összhangba kell hoznia az életét Isten szándékával.

A lényeges, hogy Jehova nevét hívja segítségül Jézus Krisztus mint Közvetítő által.

Nem egyszerű, de a kitartás meghozza a gyümölcsét.


Jehova Tanúinál nincsenek démonos emberek, s a beszámolók is megerősítik, hogy még a Vudu varázslás sem fog rajtuk.


Afrikában egy Testvérnőt egy Vudu varázsló megakart ölni.

Ahogy kell szépen előkészítette az ehhez szükséges dolgokat és el is híresztelte, hogy a Hölgy meghalt

De Reggel a Testvérnőt ott látták a piacon vásárolni, ezért elszaladtak és jelentették a varázslónak, hogy nem fogott az átok.

erre a varázsló, elindult, hogy a saját kezével végezzen a Testvérrel, persze megakadályozták.

azóta hitelét vesztette, és más kereseti lehetőség után kellett néznie.

Remélem tudtam segíteni, és megköszönöm a lehetőséget.

a dicsőség ne a mienk hanem Jehováé Jézus nevében

2013. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszt. De sajnos az a helyzet lehet hogy hülyèn hangzik de a sajàt szememmel làttam; nagymamàm egyedül lakik egy hàzban màr 89 èves ès mindig mondogatta mikor elmentünk nàla hogy valaki mindig pakol nàla meg csöröpöl kopog, nem tulajdonítottunk neki nagy jelentõsèget mivel màr öreg biztos a korral jàr a kèpzelõdès, de 3 hete voltam nàla amikor nem hittem a szememnek hirtelen ledermettem mintha valami horror filmben lettem volna ; az asztal meg a seprû magàtol pattogott meg mozgott meg mintha bent is fujna a szèl nagyon hideg volt egy darabig mig elnem mult ez a dolog pedig nagymamàm szereti a meleget meg akkor is be volt fûtve, kb 5 percig tartott az egèsz, rögtön tudtam hogy ez nem normàlis dolog. Sosem hittem a hòkusz pòkusz dolgokban de règebben egy Tanu tol kaptam egy õrtornyot amiben volt szò a dèmonokrol de màr nincs meg ès gondoltam hogy meg kèrdezem itt hogy mit lehet tenni ilyen esetben.
2013. febr. 22. 10:55
 3/14 A kérdező kommentje:
mèg azt elfelejtettem hogy volt ott pap is az eset òta vitt szentelt vizet meg ilyenek, de azòta is volt ilyen dèmoni jelenès, èn azòta nem voltam ott de a szüleim mondtàk hogy nagymamàm panaszkodott hogy azòta miòta a pap volt többször volt kopogàs meg csörömpölès stb
2013. febr. 22. 11:00
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Nos érthető.

Nézz körbe a nagymamádnál, és minden nem oda való tárgyat még ha fáj is meg kell semmisíteni.

S nyugodtan szólítsa meg a nevén a teremtőt. Jézus nevében imádkozzon Jehovához rendszeresen.

A démonok mint írtam ragaszkodó természetűek, ezért alapos kutatást kell végezni a házban.

De szerinte ha alaposan szeretnétek segítséget, kérd meg a helyi testvéreket, hogy segítsenek ebben.

Azt is leírtam, hogy Jehova Tanúi nem űznek ördögöket, de ahhoz hogy megszabaduljon a nagy mamád ettől kérhet segítséget testvérektől de akkor mindent úgy kell tenni amit mondanak

A jw.org web oldalon utána nézhetsz, hogy hol vannak a helyi testvérek, a városban, ott van a cím ahova írhatsz.

De ha az utcán találkozol velük akkor is kérhetsz segítséget.

Egy a lényeg ne adjátok fel, Jézust is elhagyta egy időre.

Ima és tettek. ez most a legfontosabb dolog.

Ja és hidd el, hogy Jehova segít, ne kételkedj, és a nagymamád is tegyen ugyan így

2013. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
rendben, sok szent kèpe meg kereszt van neki, akkor ezeket is el kell tàvolitani. Köszönöm a segìtsèget.
2013. febr. 22. 12:19
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Jézusnak nem ment démonűzés nélkül, de a tanuk megoldják:D
2013. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

kedves utolsó. Nem a tanuk oldják meg. Ha elolvastad volna mit írtam akkor láthatnád, hogy egy valakinek van hatalma ehhez, s ez a teremtő és a fia.


Olvashattad, hogy a "szentelt víz" sem segített a nagy mamán. hiába ment a lelkész oda.

A víz meg ugyan mitől szentelt, Talán Jehova szentelte meg?

Már megbocsáss de miért kell gúnyolódni.

A biblia olvasása alapján megállapíthatod, hogy az ördög ellen mit lehet tenni. ez nem vámpíros film, hogy fokhagymát, meg kereszt alakú tört használj.

Szörnyű.


S még mielőtt valaki kitalálná, hogy a Tanúk ördögöt űznek:

NEM ŰZNEK ÖRDÖGÖT

Imával és megfelelő cselekedetekkel lehet távol tartani ezeket a gonosz személyeket.

ezért Jehováé és Jézusé az érdem, aki el mondja, hogyan lehet a démonokat távol tartani.

Jehova tanúi csak Isten szolgái, akiknek feladatuk van, semmi több.

Csak szolgák,

2013. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nincs mit kedves Kérdező.

szívesen.

2013. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a bibliában nem azt olvasom, hogy csak Jézusnak lehetne ezt csinálni.
2013. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a tanítvànyok is ūztek ki dèmonokat meg papok is, szòval utolsò, lehet hogy te nem azt a bibliàt olvasod.
2013. febr. 22. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!