Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő Keresztények! Ti milyen...

Hívő Keresztények! Ti milyen gyakran végeztek önkielégítést?

Figyelt kérdés
Illetve ha nem végeztek akkor mióta nem és mennyi volt a leghosszabb idő amit kibírtatok nélküle?

2013. márc. 1. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Jaj de jó, én szerettem volna elsőnek válaszolni:)


Írhatnék valami elvont poént vagy azt, hogy a szexuális szokásaim nem tartozik senkire, de szeretek őszinte lenni az ilyen témákban is, mert nem bírom a képmutatást és hasonló jelenségeket. Szóval az igazat fogom írni (kereszténynek vallom magam)

A másik pedig, hogy nem szeretném, hogy valaki emaitt bűnösnek érezze magát. Vagy azt higgye, hogy egyedül van.


Lényeg:

Én úgy általában naponta egyszer szoktam. Ritkán kétszer és még ritkábban van amikor háromszor is megtörténik a művelet. De arra is szokott néhányszor példa lenni, hogy 2-3 napig nem csinálom, mert egyszerűen nincs rá időm vagy erőm.


A kibírással bevallom, hogy nem próbálkoztam soha.

Egyáltalán nem éreztem magam emiatt rossznak vagy bűnösnek és most sem érzem annak. Na jó, volt amikor direkt megálltam, hogy nem csinálom egy darabig (2-3 napig), de azért, hogy utána jobban essen a dolog :P


A gondolataim kivételesen nem teregetem ki sem neked, sem pedig másoknak. Azt viszont tudni kell rólam, hogy elég kreatív vagyok ezen a területen is. Szóval szoktak elég beteges, perverz, "félelmetes", mocskos gondolataim is lenni.

Még jó, hogy különbséget tudok tenni valóság és nem valóság között. Számomra az ember nem csak egy test és másnak a szabad akaratát soha nem sérteném meg ezen a területen. Tehát soha nem bántanék vagy használnék ki mást....


Röviden legyen most ennyi.:)


u.i. azt azért még megjegyzem, hogy ha valakinek nincs önkontrollja veszélyben lehet. De akkor egy baracktól veszélyben lehet.

2013. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

én is hívőnek tartom magam és napi szinten önkielégítek. eleinte nagyon bántott a dolog, jó későn is kezdtem bele, és furdalt a lelkiismeret valahányszor magamhoz nyúltam, de rájöttem, hogy Isten nem hiszem, hogy megbüntetne azért, mert örömet szerzek magamnak.

viszont még szűz vagyok 20 éves létemre. tehát nem paráználkodok. néha le tudnám szakítani a ruhákat a pasikról, de tűrtőztetem magam.

2013. márc. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Dettó ugyan úgy csinálom mint az első. Lehet ő a hasadt személyiségem???
2013. márc. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
97%

[link]

Ehhez még azt tenném hozzá, hogy régebben nekem is volt ezzel problémám, de hála Istennek, megszabadultam ebből, és most már vágy sincsen bennem.

18/F

2013. márc. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Utolsonak ZOLD KEZ!!!! Koszi az ertelmes ill. nem mindenfele hazugsagokkal eltorzitott linket!!!!
2013. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha, és még nem őrültem bele, és nem is érzem úgy, mint aki bele készül őrülni az önkielégítés hiányába. Amit ígértem az Úrnak, azt megígértem, és nem szoktam megszegni az ígéreteimet.
2013. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En keresztény vagyok, és sajnos szoktam, néha többször is egy nap.

Szeretnék leszokni róla. Nem azért, mert olyan nagy bűn lenne, hanem az Önuralom miatt. Az önuralom nemes, jellemes emberre vall, és szeretnék ilyen lenni.


Sajnos nem sikerült még ez, és félek is, hogy ha megházasofok, akkor nem fogok tudni felizgulni igazi nőre. :(


A leghosszabb idő, amíg kibirtam önkielégítés nélkül, 2 hónap.

2022. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!