Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hitesek? Bocsi a írásért de...

Hitesek? Bocsi a írásért de nem vagyok magyar.

Figyelt kérdés

Nos :


Már 4 éve megtértem :) Volt 1 olyan időszak amikor ellátogattam Hites gyülibe :) De az Úr olyan dolgokat mutatott meg nekem ott amik nagyon gázok :) Ne vegyétek ezt most sértésnek :) Csak szeretnék segíteni és tudom , hogy van itt olyan akinek fogok is. Jézus élt itt a földön ez igaz :) És most is él a menyben ez is igaz.


A gyüliben amit leprodukáltok amikor ´´betölt benneteket a szentszellem,,.


Ez a dolog nem az Úrtól van :) Nézzétek meg , hogy a hinduk is ugyanilyet szoktak csinálni :) Tudom , hogy ez most fáj :) De ez az igazság :) Jelenések könyve beszél olyanról , hogy : ´´ az a panaszom ellened , hogy beengedted Jézabelt,, :) Jézabell szelleme 1 okkult Démoni erő :)



A tized :


az ó testamentum beszél a tizedről :) D mi már az Új testamentumban vagyunk :) És a Mózesi törvények nem érvényesek :) Sőt az Úr csak annyit kér tőlünk amennyit örömmel tudunk adni :D :) Ha 20 forintot tudsz örömmel adni akkor annyit vár el tőled :) + a Biblia sosem kéri az adakozást gyülin belül :) Szegényeknek kell adakozni :)



Kenet :


a kentet a biblia csak 1x használja lelki értelemben. Olyan nincs , hogy elesel a kenettől :) Legalább is ez nem az Úrtól van :)



Hátraesés :


a Biblia beszél az elesésről az Úr jelenlétében :) Ez igaz. De : Hátraesés az mindig is a tiszteletlenséget jelentette :) :)



Szellemtől való részegség :



Biblia azt mondja : legyetek éberek és józanok :) Az apostolokat valóban részegnek mondták pünközsdkor :) De sehol nem olvassuk , hogy azt a kígyó szerű rángatózást produkálták volna :) Idegen nyelveken beszéltek és azért mondták rájuk , hogy részegek.


még rengeteg dolog van amit meglehetne cáfolni Biblia alapján :) a gyülekezetünkben rengeteg ex-hites van :D :D sőt egykori hites pásztor is van :)


HA a leírtakat nem tudod elfogadni akkor olvassd a Bibliát és onnan fogadd el :) :) Én is az Úrtól vettem ezeket és nem embertől :) Ne kövess embereket :) Ne embereke tekintélye alá tartozz hanem Jézus tekintete alá :) :)



Tudom , hogy ez most fáj :) És adott sok jót a hit neked mert megtérhettél és az Urat megismerted :) :) nekem is fájt régen :) :)


2013. márc. 8. 12:49
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
mielőtt valaki oda lenne , hogy 1 szomorú kidobott 50 éves tag vagyok ... nem az vagyok :D :D még 23 éves sem vagyok :D :D ´´gyúrok,, stb :D :D és nem dobtak ki :D :D magamtól mentem el 5 másik társammal együtt . Hozzá teszem mai napig hívogatnak és nem nagy titok , hogy az átkot is nyomassák mai napig :)
2013. márc. 8. 12:57
 2/25 Kései Sirató ***** válasza:
73%
Egyetértek, sok olyan dolog van a hit gyüliben , ami nem a Bibliából való, vagyis nem összeegyeztethető. Leginkább az anyagiasságra és a rángatózásra gondolok.
2013. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
hiteles, amiket írsz - de hát megtévesztett emberek járnak oda, mint általában a szektákba, és nehezen tudnak onnan szabadulni. A hitgyülivel már a létesüléskor, a keletkezéskor kiderült gond van: a szdsz politikai indíttatásból hozta létre. (Nem véletlen, hogy nagy sulykolással ment, amikor aktuális volt, szavazzanak rájuk.) Sajnálom a megvezetetteket.
2013. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én sem akarom megbántani senkit, de szerintem sem provokálni vagy gyületet kelteni írtad ki a kérdést.
2013. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%

A hátraesés részét én sem értettem soha, mert az ember Isten előtt térdre borul, nem a hátára. Ez full kamu.


Viszont Jézus, hidd el, hogy ki fogja józanítani azt, aki hisz Őbenne és tévúton jár, mondjuk NS miatt.

2013. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
41%

Először is: fizikai fájdalmat okozott véggolvasni a szöveged a sok hülye smiley miatt.

Másodszor pedig csak azért jöttél ide és írtad ezt le, hogy provokáld az embereket?


Harmadik: 'Tudom , hogy ez most fáj :)' Most lényegében gúnyolódsz azokkal, akik másban hisznek mint te?

Ezt nem azért mondom, mert én abba a csoportba tartozom, én nem mondok véleményt, de azért tartsd már tiszteletben a másikat.

2013. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Hazardteam ***** válasza:
Írta, hogy nem magyar, náluk biztos az a felkiáltójel..
2013. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
akkor a smylikért bocsi :D :D nem embereket provokálni jöttem. A hitesek nem fognak megsértődni szerintem. Hisz ha Jézusban vannak akkor minden oké. És aki egy kicsit is gondolkodnak azok nem akarják az igazság mellé a kamut is. és szerintem a Magyar emberek gondolkodnak eleget. Szóval ez hitesek hasznára fog válni. Ez ugyanolyan mintha valaki azt mondaná , hogy a tenger víz édes. És más kijavítaná , hogy nem édes hanem sós. Nem akar avval rosszat csak elmondja a tényt :)
2013. márc. 8. 15:28
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
A Hit gyülekezetében okkultista dolgok folynak ez egyértelmű,aki ezt nem veszi észre,az sajnos tényleg félre van vezetve a hiszékenysége miatt.
2013. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

még annyit , hogy : ha fáj akkor sajnálom. nekem is nagyon fájt. De inkább most fájjon mint , hogy valaki 1 egész életen át hamisságban legyen. De mindenki ítélje meg maga. Én nem fogom a nézetemet senkire rá erőltetni , ha valaki ott akar maradni akkor maradjon :)

Akkor is szeretni fogom :) És az egész Hit-et szeretni fogom.


Mert ezen áll az Isten törvénye , hogy szeressük a másikat feltétel nélkül :)


Ezt most ne olyan Kozsó stílusban gondoljátok , hogy napszemüvegben vigyorgok én is , hogy jaj de szeretek mindenkit :D :D :D :D :D: D:



Jézus sem ezt tette :) Szerette az embereket. Ez benne volt a szívében , ezt ki is mondta és az életét adta értünk :) :)


Ez a kereszténység :) És aki ezt vallja az a testvérem :) Akár katolikus , baptista, református , hites vagy akár milyen mind1 :) :) Krisztus eggyik gyüliért sem jön vissza a Biblia szerint :) Azokért jön vissza akik befogadták őt a szívükbe :) :)

2013. márc. 8. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!