Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek szimpatikus pápa...

Szerintetek szimpatikus pápa I. Ferenc? "Jó", hogy ő lett? Miért (nem)?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szimpatikus:)

De majd kiderül.

2013. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Reménykedjünk! Hamarosam megtudjuk, jó döntés volt-e.
2013. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
elsőre szimpatikus. amúgy milyen nyelven beszélt? olaszul vagy spanyolul?
2013. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
17%
És miben lesz más az életetek, hogy más pápa lett? Semmi értelme az egésznek. Mitől olyan nagy ember ez az I. Ferenc is??? Mert Ő jobban hisz "Istenben", mint akárki más?
2013. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Balu86MH ***** válasza:
33%
ha Őt választotta a Szentlélek, akkor már talán csak jó lehet! :D :D
2013. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

5.-nek: Abban lesz más az életünk, hogy aki hívő ember, annak igenis számít, hogy a saját egyházának a sorsa hogy alakul és ezt a pápától függ, hogy milyen irányvonalat fog követni. Aki viszont nem hívő (mint pl. Te - az írásodból ítélve), az úgyse fogja ezt megérteni.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: nekem személy szerint nagyon szimpatikus, mosolygós és kedves embernek tűnik. :)

2013. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Márciuska ***** válasza:
39%
Nekem sokkal szimpatikusabb mint Ratzinger, így elsőre legalábbis. Aztán majd meglátjuk. Tetszik, hogy olyan nevet választott, ami eddig még nem volt. Szeretném, ha nyitott lenne, és nem konzervatív.
2013. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

Teljes mértékben szimpatikus. Minden jel (szerénysége, elvei, igazsághoz való ragaszkodása, és amit olvasni lehet róla) arra utal, hogy jó pápa lesz.

Erdő Péternek drukkoltunk, de én nem bánom, hogy argentin lett a pápa. Európában és főleg hazánkban ki katolikus már úgy igazán? A legtöbben csak eljárnak templomba rutinszerűen, de bűn rossz és képmutató emberek. Nem tudom Dél-Amerikában mi a helyzet, de a távolból merem remélni, hogy ott több a jószívű ember. És ha így van, megérdemlik, hogy ott született ember legyen a pápa.

Az európaiaknak pedig fel kellene ébredniük már, és befejezni a kapzsiságot, más emberek életét tönkretevő életmódot. Talán Ferenc pápának lesz egy kis hatása erre! Drukkolok neki!

2013. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hívő, de nekem szimpi :)

Annyira aranyos volt, amikor kiállt az erkélyre megköszönni. Főleg annak örülök, hogy első blikkre hiteles embernek tűnik és így talán képes lesz helyre tenni kicsit az egyházat.

2013. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!