Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy magyar pápa legyen Erdő Péter bíboros személyében?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semennyi
2013. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A politikai helyzet ezt nem indokolja!Tehát 0.
2013. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
annyi az esélye,mint a többinek.Mindenki arra szavaz akire akar.Vannak befutók,de már többször volt más a pápa,mint amit vártak
2013. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
99%
2013. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
ez ám úgy van hogy az első fekete füst után Erdő Péter esélye 40%-al nőtt.a második fekete füst után megint 40%...és alapból 19% eséllyel indult szóval..már elkönyvelheted hogy ő lesz a pápa.
2013. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát arról az oldalról nézzuk, hogy mi európaiak gyalázatosan vesszuk vallásunkat (tisztelet a kivételnek)nagyon is el kellene egy magyar (kozép-európai) pápa, ugyanis, ha én lennék pl. a dél-afrikai vagy dél-amerikai bíboros, biztosan úgy gondolnám, hogy az itt lévo problémákat (pénz, szlovákiai- ugyek, pedofília stb-stb.) csak oldja meg egy itteni bíboros!
2013. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Balu86MH ***** válasza:
66%
5% max 10. De úgyis a Szentlélek választja majd ki a bíborosokon keresztül a következő pápát, szóval ilyen formában nem lehet %-okat mérni :) De egyet mondhatok, a bíborosok pont nem néznek olyan szempontokat, hogy politikai helyzet, meg bőrszín, meg esélyesség, meg haverság :D
2013. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy gondoltam, hogy ő lesz az új pápa. Azt hittem, három esélyes van: a quebec-i püspök (a nem európai választás híresztelése), a milánói (mert az egyház állítólag olaszt akart), illetve Erdő Péter, mert az olaszok őt támogatták, nem volt még magyar pápa (pedig ha úgy tekintjük, az történelem során elég sokat tettünk a keresztény hitért a oszmánokkal való harcok során), illetve minden püspök közül ő ért legjobban a jogokhoz, így a pedofil gyanúsítgatásokon való lehetséges felülkerekedés miatt is esélyesnek tartottam...
2013. márc. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De úgyis a Szentlélek választja majd ki a bíborosokon keresztül a következő pápát,

Ez nem igaz,mert a szentléleknek nem kellene napokat várni. Ezt a bíborosok választják és pont.

2013. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 wapo ***** válasza:

A mai nap már nem sok.

De ha a mostani is csatlakozik az elődjéhez akkor még van esélye.

2013. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!