Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez a zene tényleg keresztény?

Ez a zene tényleg keresztény?

Figyelt kérdés

Tudnátok ehhez hasonló számokat küldeni? (mert nagyon tetszik :P)


http://www.youtube.com/watch?v=c_e8-kCaXeo


Ha valaki nem szereti a nő hangot, van férfival is:

http://www.youtube.com/watch?v=p3mnlafmxPE



2013. márc. 25. 18:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szövegét tekintve akár az is lehet.

Hasonló előadókból szemezgethetsz itt kezdetnek :

[link]


meg itt:

[link]


Bár szvsz ha az ember az Istennel keres közösséget akkor "alázatos és szerény" lélekkel kellene tegye, az pedig nem ez a fajta zene.

Bővebben erről: [link] - 8. rész -A Keresztény zene

2013. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%
Hát olyan borítóval, ami a második dal alatt van tuti nem keresztény zenét reklámoznak. Az alapján inkább sátánistának tűnik, mint kereszténynek...
2013. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Sághegyi Csaba ***** válasza:
100%
Ezek hívő keresztények, akik azt a zenét játsszák, amit szeretnek. Nekem tegnap óta kereken 900 ilyen stílusú keresztény zenekartól van hasonló zeném. 18 éve vagyok keresztény és kb. születésem óta rocker.
2013. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Hazardteam ***** válasza:
24%
Köze nincs hozzá. Túl azon hogy zenei nulla, még démonikus is.
2013. márc. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Sághegyi Csaba ***** válasza:
100%
Hazardteam, az én meglátásom szerint pedig az ilyen nézőpont démoni eredetű. Szeparatista vélemény egy egyszerű zenei ízlés ellen, ezzel elutasítva Isten országától sok embert, akiknek az ilyen zene egyszerűen hétköznapi örömöt jelent, mint másnak mondjuk egy jó marhapörkölt. Én most is ilyet hallgatok a kávé mellé, mert szeretem. Jézust is szeretem és hálás vagyok neki az ilyen zenéért, mert tőle kaptam. Hívő testvérek játsszák, amit épp hallgatok: https://www.youtube.com/watch?v=DUPX0A_y28c
2013. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Sághegyi Csaba ***** válasza:

Apropó, kérdező! Talán nem a legprofibb csapat, de az Úrért zenélnek és szeptember 7-én jönnek Magyarországra, Bajára! https://www.youtube.com/watch?v=7EF6FwUz1cw

Ha szeretnéd megnézni őket, írj privit, megbeszéljük!

2013. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Hazardteam ***** válasza:
67%

"az én meglátásom szerint"


Remélem imádsz tévedni, de kivételesen ezt helyesen írtad: a TE meglátásod szerint. A többi, ami a "távoltartást" meg ilyeneket taglalja nem egyéb, mint aljas rágalom egy olyan embertől, akinek lövése sincs rólam (de nagyon nincs)

2013. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Sághegyi Csaba ***** válasza:
68%
Hazardteam, csak hiszed, mert 18 éve tudom, mi motiválja legtöbbször a te véleményedet. Az egy dolog, hogy (esetleg) nem vagy tudatában, de attól még ez szeparatizmus, amit gyűlöl az Úr.
2013. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%
Hát az együttes neve Impending Doom (=közelgő végzet), az album címe Baptized in Filth (=Mocsokban megkeresztelve). Őszintén szólva én nem hallgatnék olyan "keresztény" zenét, amelynek alapja death metal, mert a kereszténység egyik legnagyobb üzenete, hogy legyőzte a Halált. Az albumok borítói meg egyenesen visszataszítóak.
2013. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Hazardteam ***** válasza:
67%
Szádra veszed a nevét, megmondanád mit "gyűlöl", de közben gőzöd sincs se róla, se rólam. Te a zárt kicsike világod alapján próbálsz extrapolálni rólam és szerintem az Úrról is hasonló minta alapján, úgy, hogy alap folgokat nem értesz. Mi motiválja a véleményemet, ki vagyok és egyáltalán mit mondtam(!) arról (még mindig) halvány lila gőzöd sincs. Részemről ennyi
2013. márc. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!