Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik valláshoz tartoznak...

Melyik valláshoz tartoznak azok a fiatalok, akik öltönyben, nyakkendőben, bibliával (? ) a kezükben térítenek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 12:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem kérdezd meg tőlük, biztos elárulják.
2013. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Általában Jehova tanúi.
2013. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza rövidebben a Mormonok .
2013. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nekem is a jehovák meg a mormonok voltak a tippjeim...
2013. márc. 29. 12:44
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mormonok.

Ők szokták terjeszteni a hitüket és ők vannak így beöltözve.

2013. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
31%
Mormonok és feleséget is keresnek, többet. Hitük szerint az asszony dolga halál után sem ér véget, szellemgyerekeket fog majd szülni örökkön örökké.
2013. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Pirike22 válasza:
31%
Ilyen öltözékben általában Jehova Tanúi keresik fel azokat, akiket érdekel valamilyen Bibliai téma. De nem térítenek, mert tiszteletben tartják az emberek döntését.
2013. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

''Ilyen öltözékben általában

Jehova Tanúi keresik fel azokat,

akiket érdekel valamilyen Bibliai

téma. De nem térítenek, mert

tiszteletben tartják az emberek

döntését.''

Mégis mit tartanak tiszteletben? Amíg nem mondtam a képükbe, hogy szétütöm a szájukat, ha mégegyszer idepofátlankodnak, addig nem akartak leszálni az anyámról. Pedig rohadtul nem érdekelte szegényt a dolog, csak annyi volt a bűne, hogy nem hajtotta el őket egyből, hanem végighallgatta a mondandójukat. Ezek meg elkezdtek a nyakára járni. Érdekes, engem egyből megértettek és azóta sem láttuk őket.

Bocs az off-ért, de ez kikivánkozott belőlem.

2013. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%

A válaszom miért nulla százalék?

Én ezt mind tőlük tudom, mert megkérdeztem őket, mikor találkoztam velük! Azért a lepontozást lehetne ennél intelligensebben is. Attól mert ti nem tudjátok a választ, de én igen, nem kéne piros kezet adni.

Pesten sűrűn látni őket, nyugodtan megállíthatja bárki és rákérdezhet!

2013. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9%

Kedves 8-as.

Igazán büszke lehetsz magadra.

A tanúk nem azért nem mennek vissza mert megijedtek.

egyébként, ha szépen az anyukád elmondta volna hogy nem érdekli, akkor nem jártak volna oda. De ha érdeklődést keltő jeleket ad, ami félre érthető, akkor nem mi vagyunk a hibásak, hanem az anyukád.

Nekem amikor valaki azt mondja az ajtónál, hogy nem érdekel, akkor tisztelettel elköszönök, és tovább megyek.


Általában 4- havonta szoktak vissza menni egy területre a testvérek és mindig más és más testvér.

De ha a terület kártyán nincs megjelölve, hogy X házban goromba ember lakik, akkor nem tudja a következő testvér, hogy oda ne csöngessen be.

ezért meglehet kérni a testvért keresztény módjára, hogy írja fel a címet a kártyára, hogy oda ne menjenek vissza.


A rendőrségi fenyegetések alkalmazása pedig hiába való, mert szabad vallás gyakorlat van, alkotmányosan engedélyt kaptak a Magyarországi tanúk hogy ajtóról ajtóra házról házra gyakorolhatják a keresztény szolgálatukat.

ezért a rendőrség ki sem megy ha a tanúkra hívják ki őket, mert nem történt bűntett.


Ha pedig fizikai bántalmazásra kerül a sor, akkor látható lesz ki az aki keresztény....és az fog kikapni aki verekszik, nem az aki a bibliával a kezében Istentől jövő gondolatokat közöl az emberekkel.

Milyen érdekes, egy valódi bűnöző nem kap így fenyegetést, mint egy keresztény aki csak evangéliumot hirdet, valami jobbról visz öröm hírt, ezért jól megverik.

Persze ez is megvan írva...

2013. márc. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!