Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tudja miért helyezett...

KZitus kérdése:

Jehova tudja miért helyezett minket a földre. Te tudod?

Figyelt kérdés

Kérem, viccelődők ne írjanak.

Minden vélemény érdekel.


2013. máj. 20. 10:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok benne biztos, hogy értem, mire gondolsz.Azt akarod tudni, hogy tudja-e itt valaki, hogy mi a célja a Földön?
2013. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Ki az a Jehova ?
2013. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Mulder614 ***** válasza:
12%

(Zsoltárok 37:11) "A szelídek pedig öröklik a földet, És gyönyörködnek majd a béke bőségében."


"Nem lesz ott többé néhány napot élt csecsemő, sem öregember, aki ne töltené be napjait; mert százéves korában is gyermekként hal meg az ember, a bűnös pedig, ha százéves is, megátkoztatik.  Házakat építenek majd, és bennük laknak, szőlőskerteket ültetnek, és eszik azok gyümölcsét.  Nem úgy építenek, hogy más lakjon ott, nem úgy ültetnek, hogy más egye azt. Mert mint a fának napjai, olyanok lesznek népem napjai, és kezük munkáját teljesen javukra fordítják választottaim.Nem fáradnak hiába, nem veszedelemre szülnek, mert Jehovától megáldott utódok ők, leszármazottaikkal együtt. És úgy lesz, hogy még mielőtt kiáltanának, én már válaszolok, még beszélnek, és én már meghallgattam."

2013. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Azért, hogy kitermeljük a fákat, összeszemeteljük az óceánt, mérgesgázokkal töltsük meg a levegőt és robbantsunk néhány atombombát. Jehova meg stopperrel méri, ki meddig bírja. Csak az utolsó ne felejtse el lekapcsolni a villanyt. Bónuszpont jár azért, ha népirtásban vagy egy faj teljes kiirtásában veszel részt. Bürökratáknak habcsók is jár! A lényeg, hogy forogjon a show.
2013. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
*ooooo
2013. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Ez nyilvánvalóan NEM egy kérdés, "apróhirdetés vagy hirdetés".

Már a megfogalmazáson látszik, hogy a "kérdező" téríteni akar, nem pedig válaszokat vár.

2013. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nincs bajom Zita kérdésének miértjével. Akinek nem tetszik, hogy szerinte térítős szöveg, mert full ateista, az ne olvassa a vallás részt.

Elmondom példával, hogy mindenki értse:

A járda a gyalogosoké. Az autóval nem ott kell közlekedni, de ha egy autós mégis ott megy végig a kocsijával, akkor ne szóljon már be, hogy ki hogy megy a járdán és mit csinál.


Normális ember közelébe sem megy olyan dolognak, amiben nem érintett, vagy nem érdekli.

2013. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

Jehova nem létezik.


Csak Isten.

2013. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

@Frank N. Stein


1. Ez az oldal arra való, hogy kérdezzenek. Ha egy kérdés nem kérdés, a kérdező nem szeretne semmit megtudni, azt miért ne lehetne szóvá tenni?


2. A kategóriák nem azért vannak, hogy az válaszolókat szelektálják, hanem a kérdéseket rendezzék téma szerint. Szép is lenne, ha a politikába csak gyakorló politikusok az egészségbe megy csak orvosok írhatnának.


3. A "kérdező" nem kötötte ki, hogy kiknek szánja a kérdést, nem kérte, hogy csak keresztények, muszlimok vagy épp ateisták reakciói érdeklik, szóval a célközönsége: mindenki. Nem úgy, mint ahogy itt kikötötte a kérdező, kiknek a válaszár szeretné hallani:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..

Ennek ellenére... oh fuck!

2013. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Értesz a valláshoz? Nem. Akkor minek is szólsz be?
2013. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!