Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Minden városban van a Jehova...

Minden városban van a Jehova tanúinak Királyság terme? Ez mit jelent? Mit csinálnak itt?

Figyelt kérdés
+ ki van írva 3 időpont, mi történik ha én bemegyek oda csak úgy? hogy kell egy ilyet elképzelni mi történik ezeken a gyűléseken? felolvasás?

2013. máj. 23. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező.


Igen majdnem mindenhol vannak királyság termek.

ezek a Tanúk imádati helyei, ahol tanulmányozzák a Bibliát

Bár kit szívesen fogadunk, semmi probléma nem történik,

Sőt személyesen meggyőződhetsz, hogy miként zajlik Jehova Tanúi Biblia tanulmányozása.


Szeretettel várunk. A jw.org oldalon megtudhatod, hogy melyik a hozzád legközelebb eső királyság terem.


Katy Weaver

2013. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
utánaolvastam és rájöttem, hogy engem nem szívesen látnának ott mert homoszexuális vagyok:DD
2013. máj. 23. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de az hogy ezt a megállapítást tetted, az a Te egyéni nézeted.

De Jehova Tanúi nem személy válogatóak, és mindenféle problémával rendelkező embernek segítenek a Biblia leírásának megtartásában előre haladni.


Ha Te ezen szeretnél változtatni, hogy megfelelj az Istennek és örökké élj, akkor nyugodtan kérhetsz segítséget. Nem Te vagy az első, s remélhetőleg nem is az utolsó, akinek segítettünk.

Sőt Isten népe körében nem egy olyan személy van aki prostituált volt, vagy hozzád hasonlóan a saját neméhez vonzódó, Terrorista, "börtönlakó" gyilkos, tolvaj, stb.

ezek az emberek mára keresztény életet élnek, mert változtattak a gondolkodásukon, és összhangba hozták az életüket Isten akaratával.


Persze Te tudod, de ilyet ne híresztelj, mert ez nem igaz.

Látod, az utánad szóló, már is azt írta, hogy Fúj...

Én pedig buzdítalak, hogy ha szeretnél segítséget akkor bátran gyere, Isten mindenkit szívesen lát, aki önként tiszta szívéből bánja a tettét, és változtatni akar


Katy Weaver

2013. máj. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 KZitus ***** válasza:

Szia!


Ha bemész a lakóhelyeden egy összejövetelre a Királyság terembe, akkor mi történhet?

Nos valószínűleg leülsz és figyelni fogod mi történik?

Énekkel kezdődik minden összejövetel, majd azt egy ima követi, amelyet egy férfi mond el. Ha hallgatod az imát, és egyetértesz azzal, amit kért Istentől, a végén te is azt mondhatod Ámen, mert az azt jelenti "úgy legyen".

Ezután következnek a bibliai előadások, amelyek 5_30 percesek lehetnek. Van olyan program, amely megbeszélésen alapul, azaz kérdéseket tesznek föl és aki akar, kézfelemeléssel jelzi, szeretne hozzászólni.

Te mint megfigyelő vagy jelen.

Az összejövetel végén (de akár az elején is) nagy valószínűséggel hozzád mennek majd többen, hogy megismerkedjenek veled, mivel még nem láttak eddig ott.

Ennyi.

Ha van kedved újra elmész, ha nem akarsz nem, de lesz egy pozitív tapasztalatod Jehova Tanúiról - remélem.

Próbáld ki. Nem fogod megbánni. És mint följebb írták, a háttér nem számít.


Kívánok Neked egy jó tapasztalatot!

Üdvözlettel : Zita

2013. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Névtelenül nevű ***** válasza:

Szia!


Ha szeretnéd megismerni, miben hisznek a Jehova Tanúi, és mit tanítanak nekik, ajánlom figyelmedbe a következő videót:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Jjx9P..


Továbbá csatlakozom az előttem szólókhoz, ha elmész egy ilyen összejövetelre, te mint megfigyelő leszel jelen. Max az elején, és a végén beszélgetnek veled, és esetleg biblia tanulmányozást ajánlanak. A fenti videó egyébként ebben a biblia tanulmányozásban is segítségedre lehet.

A nemi vonzalmadról ne beszélj csak olyanoknak, akikben megbízol.

Üdv, Névtelenül.

2013. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Kedves Katy Weaver, megkérnélek, hogy fejezd be a helytelen hülyeségeid terjesztését. A homoszexualitás NEM választás kérdése, nem tud ezen változtatni, az ember így születik. Ez TUDOMÁNYOSAN BIZONYÍTOTT TÉNY. Aki ezzel nem ért egyet, az téved, és ha terjeszti is, aktívan hozzájárul a gyűlöletszításhoz.
2013. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez nem igaz teljesen, mert bár én nem vagyok tanú, de Isten nagyon sok homoszexuális embert megszabadított már.

Annyi kell, hogy el kell fogadnod, hogy ez bűn, meg kell utálni, imádkozni kell és esetleg böjtölni, és Isten segít tőle megszabadulni.

2013. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Névtelenül nevű ***** válasza:

Szia!


Még egy általánosabb videó a témában:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DrRbB..


Üdv, Névtelenül.

2013. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es válaszoló-


ez nem hülyeség, és nem szítottam gyűlöletet.

Az utánam író is tudja, és magam is ismerek nem egy olyan személyt aki változtatott a Teremtő kéréséért ezen,


Ha gyűlöletet szítanék, akkor nem így járnék el, hanem minden féle gonosz módon írogatnék ellene.


Katy Weaver

2013. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!