Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy nem vallásos muszlim lány...

Egy nem vallásos muszlim lány barátja akar muszlimmá válni - ehhez mi minden kell? sahada, körülmetélés, nuku alkohol, nuku sertés. Még valami?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 22:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, azt hiszem már előrébb járok :)
2013. máj. 27. 11:50
 12/16 anonim ***** válasza:
A körülmetélést kórházban csinálják,itthon lehet iet kérni?Vagy plasztikai sebészhez mész?
2013. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy kórházakban ez rutinműtétnek számít, még utánaérdeklődöm.
2013. máj. 28. 08:54
 14/16 Nitókrisz ***** válasza:
76%
Muszlimnak lenni azert egy kicsit tobbet jelent ennel. Felelotlenul, csak a masik kedveert ne ugorjatok bele, mert ez nem jatek.
2013. jún. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
72%
Bocsánat, nekem kisgyerekkoromban csinálták a körülmetélést, rengeteg problémát okozott és most is okoz, azt hiszem, hogy egy olyan vallás, ahol nőt (persze "figyelmeztetésképpen") meg lehet ütni és előírás, hogy csonkítsanak kisgyerekeket, ahogy engem is, az egy barbár sivatagi primitív törzsi vallás, ami nem való Európába. Kulturált európai ember elutasítja ezt a vadkeleti őrületet.
2013. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mustafa33 ***** válasza:
Amit írtam a hitről és vallásról, éppen azért írtam, mert nem akarsz, jobban mondva nemtudsz csak "úgy" hinni. Éppen ezért ne a muszlim vallásra térj, mert ott nehezebb a színlelés, akkor inkább más vallást válassz, olyat ahol a vallásgyakorlás megnyilvánulása nem olyan szemelőtt való. Ahol a hitnek nincsenek látványos jelei. Ha könyves vallást választasz, a reformátust ajánlanám, mert az a legkevésbé látható. Nem viselnek keresztet, nem vetnek keresztet ima előtt, nem térdelnek...
2013. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!