Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Depressziós fiatalok elfogadná...

Depressziós fiatalok elfogadnátok a reményt Istentől?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan? :)
2013. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Na ugyan milyen reményre gondolhat ilyenkor egy depressziós :O ?


Én elfogadtam Jézustól és nem rögtön, de fokozatosan egyre jobban éreztem magam a bőrömben. Sok mindenen mentem keresztül mentális és fizikai betegségeken is, olyanokon is átestem amiket általában csak 40 év fölött szoktak az emberek átélni. Kutya egy gyermek korom volt +ba.


Én erősen ajánlom Jézust és Istent is.

2013. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Egy mesevilág által keltett hamis remény semmire nem megoldás.
2013. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Már megvan az én kedvenc fiktív karakterem, Törpapa az! Több nem kell.
2013. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%

(>nem*... [öhmm..] FÚJ!!) Ki ez a k3nt...?


Szóval ennyit arról a bizonyos "fiktív" karakterről, hogy léteznek rá tudományos bizonyítékok a létezésére:

http://www.youtube.com/watch?v=FVTIORn39UY


Lehet fikázni és köpködni, szeretem amikor az evolúció hamissága mellett óvodás módon bevágjátok a durcit :)


És ne feledjétek ateista/evolucionista barátaim, amikor jön a banánhéj és kb. egész nap csak Istent tudjátok fikázni és káromolni, azért mert milyen rossz dolgok történnek veletek, Ő akkor is szeretni fog titeket ami ellen nem tehettek semmit sem :)


Isten áldjon titeket<3


-tattilaboy

2013. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Mondhatnám azt, hogy mostantól hinni fogok Istenben, de én soha nem fogok. Akkor meg csak önmagamat csapnám be, ha elhitetném magammal hogy létezik, miközben nem hiszek benne teljes bizonyossággal. Én a reményt saját magamban akarom megtalálni, nem egy olyan valamiben, ami lehet nem is létezik.
2013. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért fordulna valaki reményért istenhez, aki mint mindent tudó felsőbb hatalom, eleve amúgyis tudja hogy milyen mély reménytelenséget érez az illető, és mivel mindenható is, és minden az ő akaratából van, a depressziót is eleve az ő akaratából van az illetőn. Ha akart volna segíteni, már egtehette volna, de nem tette, tehát amúgy se akar segíteni, akkor meg mindek hozzáfordulni.
2013. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!