Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor telik már el ez a...

Mikor telik már el ez a hónap? Más is ilyen "depressziós"?

Figyelt kérdés
Itt van a szürke, lassú január... annyira rossz kedvem van :( Ráadásul holnapután suli, amit rühellek, azt tervezem hogy ebben a félévben összekapom magam testileg-lelkileg, tanulok rendesen és szeptembertől meg új gimi... De ezt a telet hogy lehet kibírni? Nektek is rossz kedvetek van? Ti is mentek dolgozni? ://

2013. jan. 1. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én pont ezt az elkövetkező két hónapot szeretem a legjobban.Na meg a tavaszt.
2013. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. jan. 1. 20:03
 3/12 anonim válasza:

Igen, nekem is rossz kedvem van, utálom a telet, de a decemberrel még kijövök valamennyire. A január-február viszont a halálom, ez az év hónalja.

Sötét, hideg, szürke minden. Mikor elindulok dolgozni/vizsgázni,még sötét van, mire haza érek, már sötét van. Fogalmam sincs hogyan lehetne ezt kibírni, úgy érzem, évről-évre nehezebb.

Ha valakinek van valami tippje, szívesen venném én is...

2013. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
már gyakorlatilag novembertől kezdve szar kedvem van. :D hátha most majd jobbelsz
2013. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pontosan úgy vagyok mint a második válaszoló :(
2013. jan. 1. 20:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolj arra: január február ITT A NYÁR!!!!
2013. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 Mert szép,hangulatos.Az egyetlen dolog,amit utálok ebben,az a sötétség,amivel amúgy semmi bajom nem lenne,ha a közbiztonság nem lenne ilyen kényes kérdés a számomra.Viszont mától életbe lépett egy új törvény,úgyhogy talán javulni fog.:)
2013. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj én is totál K.O. vagyok ebbe a 2 hónapban. Alapból utálom a telet, már november óta ilyen ocsék a hangulatom kb minden évben, úgy a decemberrel még elvagyok mert ugye karácsony, szilveszter újév stb... Az még jó mert nincs se suli most már dolgozni sem kell, meg szép is a város kivan minden világítva legalább. De a január meg a február maga a pokol nekem, minden sötét minden vagy nyirkos, vagy csúszik minden vagy havas de az a latyakos amit rühellek. Reggel sötét délután fél 5 kor sötét van melózni is úgy megyek hogy sötétbe megyek sötétbe jövök, ez a legalja én szerintem. A hideget se bírom utálok rétegesen öltözködni.

Én úgy bírom ki hogy elfoglalom magam itthon amivel csak tudom magam, utána amikor már kezd jönni a tavasz jele február végén már kezdek fellendülni március közepétől meg már olyan szoktam lenni mint akit kicseréltek, kicsit összekapom magam aztán ha már jön a tavasz virágok, madárcsiripelés, laza 15 fok amikor már elég a dzseki aztán jó minden.

2013. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor csak azért vagyok kicsit szomorú mindig, mert kb. október óta várom a karácsonyt, aztán mikor vége, akkor olyan ürességet érzek. :s

Imádom a karácsonyt (pontosabban a 24-ét), úgyhogy már 25-étől érzem ezt. :(

2013. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is utálom a telet, a hideggel, korai sötétedéssel, hóval, latyakkal és köddel egyetemben. Nem szeretem, hogy úgy kell járni, mint egy medve a vastag, több réteg ruhát cipelve. Hogy örülni kell, ha végre a Nap előbújik. Nem tudom, mi imádni valót talál némelyik ember ezen az évszakon. Nem élnék olyan országban, ahol hosszú a tél és rövid a nyár, az fix! Nekem ez is elég a télből, itt, Európa közepén.

És az orvosi tény, hogy a napsütés hiánya az ember hangulatára is nagy hatással van.

Holnap én is megyek dolgozni, furcsa lesz, mert olyan jó volt itthon lenni a családdal, barátokkal, jól teltek az ünnepek, de ez van.

2013. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!