Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy őszinte Isten-félő ember...

Egy őszinte Isten-félő ember tanácsára hol találhatnék így online?

Figyelt kérdés

Mostanában teljesen összezavarodtak a dolgaim. Nem vagyok egy felekezet tagja sem, de úgy érzem Isten most sokat segíthet. Megerősítés kéne, hogy helyes amit teszek.


Van fórum, tanácsadó, klub vagy bármi?


Gondolom szokatlan a kérdésem, de ne űzzetek tréfát belőle. Most ne jöjjenek trágár és hülye válaszok. Nagyon nincs itt az ideje.



2013. jún. 10. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Szia!


Én itt vagyok, és szívesen segítek, ha megtisztelsz a bizalmaddal!


Üdv. Péter

2013. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Mit teszel?:)
2013. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

igazad van, istenfélő.

Aa rettegés vallása-szerintem is rettegj, de ha lehet máshol.

2013. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kefa 2000 ***** válasza:
36%
T.Kérdező. Kérdésed nem szokatlan.Jól teszed ha kikéred mások véleményét mert segíthet a mindennapok tisztán látásában.Ugyan akkor arra is felkel készülnöd,hogy némelyik válasz adó poént csinál belőle a saját szórakoztatására.Ha nyilvános kérdést teszel fel a válaszok is jöhetnek minden felől,ezért azt javaslom használd a privát levél formát így nem kerülsz kínos helyzetbe.Ezen az oldalon is vannak akik önzetlenül képesek válaszolni úgy,hogy nem feltétlenül kívánják rád erőltetni a saját véleményüket.Sok szerencsét kívánok Üdv.
2013. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 KZitus ***** válasza:
44%

Szervusz


Érdekes a fogalmazásod. azt írod, "úgy érzem most Isten sokat segíthet".

Ezzel egyet tudok érteni, hisz nekem már számtalanszor segített Isten, amikor úgy éreztem, már nincsen kiút, vagy nem bírom tovább a nehézségeket.

De hogy tudod egyeztetni ezt a várakozásodat (Istentől) azzal, hogy fórumot, klubot, vagy "bármit" keresel?!

Isten nem fog ezeken a módokon neked segíteni. Ezek emberektől jövő tanácsok, vagy segítség(ek) lennének, amelyek mások elgondolását, illetve véleményét tükröznék.


Ha úgy érzed, Isten segítségére van szükséged, imában mond el neki gondjaidat, aggodalmaidat, nehézségeidet, mindent, ami nyugtalanít. Senki nincsen olyan segítő helyzetben mint Ő. Nála nincsen lehetetlen. Ő maga biztat erre:

"Semmi miatt ne aggódjatok, hanem mindenben az ima és a könyörgés által hálaadással együtt tárjátok kéréseiteket az Isten elé; és az Isten békéje, amely felette áll minden gondolkodásnak, meg fogja őrizni szíveteket és gondolkodóképességeteket Krisztus Jézus által." Filippi 4:6,7

Ha ehhez még naponta keresed a Bibliából az útmutatást, rájössz, ez mennyi jót adhat az életednek.


Üdvözlettel: Zita

2013. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia !


Nekem is írhatsz.

2013. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kell, én is itt vagyok :)
2013. jún. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is... és akkor már egész kijött belőlünk egy klub :)
2013. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy jó lenne egy csoportot alakítani, de komolyan. Mindenféle Fan klub van már manapság:D..Na ki mit szól hozzá?:D
2013. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!