Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyha én is elkezdeném...

Hogyha én is elkezdeném köpködni a többi vallást és természetesen a keresztény vallást is itt a VALLÁS TÉMÁBAN mint az evolucionisták/ateisták, akkor engem is felpontoznátok?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, ha látok pár százalékocskát a válaszom mellett, már akkor bekönnyezik a szemem.

2013. jún. 11. 07:10
1 2
 1/14 kzs ***** válasza:
71%

MI???


Nézd, a vallás az nem mindenki számára egyértelmű. Nem olyan, mint mondjuk egy ételrecept, hogy úgy kell csinálni. A hit mindig természetfeletti elgondolást és megtapasztalást jelent: vagy érti (és elfogadja) az illető amit írsz, vagy nem.


De ez nem jelenti azt, hogy amit írtál, az nem igaz. Csak éppen a többiek nem értik - mivel (ahogy utaltam rá) a hit dolgai nem mindig egyértelműek.


Egyébként ha egyetértesz valamilyen témában valakivel, azért is jár(hat) felpontozás. - még szerencse!


Egyébként szubjektív az egész.

2013. jún. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 MarkoG ***** válasza:
54%
Valószínűleg igen... de ahogy az előtte lévő mondta a hit meggyőződés nem pedig tudás kérdése...
2013. jún. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
A magam részéről köpködős válaszokat mindig lepontozom, még akkor is, ha amúgy egyetértenék az álláspontjával.
2013. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Az a baj, hogy itt a gyakorin sok témakörben ugyanez megy. Politikában akkor pontoznak fel, ha az éppen aktuális kormányt köpködöd, a családban, ha a férjedet vagy az anyósodat, stb. Írd meg, amit gondolsz, és ne törődj az ostobákkal, akik még egy érvet sem tudnak mondani, csak a piros kezet nyomják.
2013. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Téged valójában, és egyáltalán nem természetesen, csak a keresztény vallásról alkotott tőled eltérő vélemény zavar.

Ne a pontozásodon könnyezzél, jó keresztényhez illően imádkozzál azokért, akik más úton járnak, és reménykedj, hogy hátha a tied az igazi.

2013. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

És az fel sem merül benned, hogy esetleg tévedsz?

Ha már 40% alá vagy pontozva, úgy rémlik nálad ez a helyzet, az már azt jelenti, hogy nem csak az ateisták/evolucionisták nem értenek veled egyet, hanem a vallásosok többsége sem.

2013. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Én mindig minden esetben zöld pacsit nyomok neked tesó, mert elfogult vagyok, hisz mind a ketten ugyanazt a valakit szeretjük, az Úrjézust. Ha ő nincs, akkor nincs zöld kéz sem és én hálás vagyok neki ezért, hogy nyomhatom, ha szükségét érzem. :)
2013. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Frank N. Stein ment a zöld pacsi, azt hiszem ezekben a dolgokban mi egyetérthetünk :)
2013. jún. 11. 14:24
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem valószínű, mert attól még ugyanolyan agyhalott beteges keresztény maradnál.
2013. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MarkoG ***** válasza:
100%

s lám megjött az első igazán marakodó, fikázó komment


olyan alapszabályról nem hallottál, hogy ne provokálj? vagy ne kezdeményezz flame-wart?


Lenézel másokat? Szégyelld magad...pf... -.-

2013. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!