Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen módszerekkel dorgálhatj...

Milyen módszerekkel dorgálhatjuk meg a gonoszt, ördögöt, démonokat, Sátánt?

Figyelt kérdés
Ha lehet [ha lehet] Bibliára alapozva.

2013. jún. 22. 17:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne az élet, ha nem nevekről beszélnétek.

Nincs démon, nincs angyal, a belső számít és a cél és az ùt.

2013. jún. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Mégis honnan a francból tudod hogy ha te istennel vagy erősebb vagy a sátánnál ? Talán ők mondták ? Az se biztos hogy léteznek.
2013. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Sehogy , ez nem a mi feladatunk, csak az,hogy ne dőljünk be a kisértéseinek. Olvass könyvet az exorcizmusról és választ kapsz a kérdéseidre.
2013. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 aeterna válasza:
Ha mi emberek démonokat dorgálhatnánk, akkor mi lennénk feljebb, mind erőben, mind intelligenciában. De sajnos ez nem így van, ahogy a kutyánk sem dorgál minket mivel alattunk áll. Oh és MissLawliettől, még azt kérdezném, hogy mitől ennyire biztos abban hogy Sátán, és a démonok nem gonoszak? És abban hogy sokkal hatalmasabb mint Isten?
2013. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Buta, buta keresztények ^^, ti nem tudtok Sátánról semmit :), csak azt, amit nektek az önző istenetek belemázolt a képetekbe és csak azt látjátok, de csak egyszer egyetlen egyszer próbáljatok közénk tartozni és ha nem tetszik tovább álhattok, hiszen Sátán nem kötelez titeket, arra, hogy nála maradjatok, mi tudjuk és kész, ti tévhitben éltek, mi látjuk az igazat, a jót :), de amíg istent nézitek kiakadt állkapoccsal addig sunyiban, és szépen elkobozza a lelketeket és örökké az övé marad, nem léphettek tovább
2013. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Te élsz tévedésben. Hiába gondolod,hogy csak úgy odébb állhatsz a Sátántól, mert ő "megengedi". A Sátán jóságos meg könyörületes, na persze. Remekül elhiteti veletek, ezt ti meg beveszitek.Jézus azért jött,hogy megmentsen minket. a Sátán fél tőle. Mi nekünk pedig nem kell félnünk a Sátántól se a követőitől,hiszen ez a csata már egyszer végbement. A mi lelkünk pont azért szabad,mert mi Istenben hiszünk. A tiéd pedig sosem lesz szabad,de ezt úgyse fogja megértetni veled senki addig ameddig meg nem tapasztalod. :)
2013. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Akkor te honnan tudod, hogy isten jó? ;), ha Sátán nem biztosan olyan amilyennek én elképzelem szerinted, akkor ezzel az erővel már isten is lehet hazug és rossz mint ahogyan te is rossznak tünteted fel Sátánt mint a világ nagy része :), de én nem tehetek róla, én így születtem és nekem így jó, ha neked a másik irány a jó menj nyugodtan arra ^^
2013. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Akkor ebben az egyben megeggyezünk, neked is meg nekem is az a jó amiben vagyunk. (:
2013. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szega! Úgy, hogy neki állsz meditálni, minél egyszerűbben.Fontos szabály, hogy tisztességesnek, önzetlennek kell lenni! Idővel rájössz,hogy a gonosz, csak egy gondolatforma,kép, a te agyszüleményed semmi több. Amit a világban látsz gonoszságot, valójában az is az emberek agyszülménye, beteg, mérgezett,önző,gondolatai,ami tettekben nyilvánul meg. Minden jót!
2013. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"a jóga és az egyiptomi alkímia mind Sátántól ered"

Ja, meg a Harry Potter könyvek, a vizezett sör és Justin Bieber is!

2013. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!