Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van az, hogy ebben a...

Miért van az, hogy ebben a kategóriában bárki bármilyen kedves és segítő szándékkal válaszol egy kérdésre, teljesen lepontozzák?

Figyelt kérdés
Annyi ilyen láttam, és szerintem ez nagyon idegesítő, nem értem, hogy miért okoz örömet egyeseknek lepontozni a segítőkész válaszokat.
2013. jún. 23. 20:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Én már nem törődöm vele, szerintem arcra megy, pl. Zitát mindig lepontozzák, pedig jókat ír. Láttam már olyan kérdést, ahol MINDEN válasz teljesen hasznos volt, és sorra mindet lepontozták. Pedig világnézetet hülyeség pontozni, és nem is arra való ez a funkció.
2013. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Így van.... nem is értem tényleg.


Én mindig felpontozom a válaszokat. Főleg, ha tényleg segítő szándékúak...


Tudom hogy nem kell foglalkozni a lepontozókkal, de azért idegesítő szerintem.

2013. jún. 23. 20:37
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte idegesített engem is, de végső soron hiúsági kérdés. Csak az a baj, hogy ha az ember lemegy egy bizonyos százalék alá, trollnak tűnik más kategóriákban. (mert ugye nemcsak ide ír)
2013. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sebaj. Akinek ez okoz boldogságot, ám legyen, tegye magát boldoggá.
2013. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#3 teljesen egyetértek!
2013. jún. 23. 20:49
 6/22 anonim ***** válasza:
kijavitanam a kerdesed: miert van az hogy MINDEN kategoriaban...
2013. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Én letiltanám a pontozás lehetőségét azok számára, akiknek egy bizonyos % alatt van az értékük. Ha ő nem tud hasznos válaszokat adni, ne ő döntse már el egy válaszról, hogy az hasznos-e vagy sem...
2013. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Igen, egyetértek a válaszolókkal :) Köszönöm!


(egyébként azért az nem igaz szerintem, hogy minden kategóriában lepontoznak. Van ahol tényleg csak rendes emberek járnak :) )

2013. jún. 23. 21:32
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a trollok gyakrabban pontoznak, mint az átlag felhasználók. Ők mindig lefelé. Egyszer belefutottam valakibe, akinek írtam valamit, hogy én keresztény vagyok és tisztelem a más vallását. Leordított, hogy miért akarom megtéríteni(?), ő az ősei vallását akarja követni. Írtam neki privátot, hogy félreértett. Erre azt írta, hogy szerinte csak kötekedni akarok vele, de ő ezt élvezi. Mintha nem lett volna egészen normális szegény.
2013. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Engem folyamatosan nulláznak, De engem nem idegesít.


Sőt inkább sajnálom azokat akik nem értik mi van a válaszok mögött.

Én magam pedig pont ezért nem is használom a pontozást.

Ha nem értek egyet akkor leírom a nézetemet a biblia alapján és tovább megyek.


Egyébként is már írtam hogy egyszer próbát tettem és nem írtam alá az egyik válaszomat.

100%-ra vagy legalább 50%-ra pontoztak.

ugyan azon választ csak más szavakkal aláírtam, és 0 pontot kaptam arra amire előtte 100-at.


Így a pontozás nem nekem szól hanem a hitemnek a biblia nézetemnek.


Katy Weaver

2013. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!