Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanui! Mi a véleményete...

Jehova tanui! Mi a véleményetek arról, hogy a ti vallásotok alapítója a piramisokból kutatta a jövőt?

Figyelt kérdés

Tudtátok, hogy Russel sírhelye szabadköműves jelképpekkel borított? És, hogy a régi örtornyokat is szabadkömüves jelkép dísziti? Korona benne egy kereszttel.

Mi a véleményetek erről?



2013. jún. 24. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Judit,


Először is szeretném elmondani, hogy őszintén tisztellek téged. Borzasztóan nagy nyomásnak vagy kitéve és te kitartóan vállalod annak követését, amiről úgy gondolod, hogy igaz. Ráadásul sok olyan támadást kell elszenvedned, ami méltatlan és egyáltalán nem szeretetből fakadt... Nem erre a kérdésre gondolok, amire most válaszoltunk, hanem másokra, amiket nemrég olvastam.


Kérlek ne is figyelj oda azokra, akik így támadnak téged! Mindazonáltal sokan vannak, akik tiszta szándéktól vezérelve szeretnének segíteni neked, kérlek őket hallgasd meg... Tudom, hogy máskor is elolvastad azt, amit így ajánlottam neked és ezzel nagy örömet szereztél nekem akkor. Köszönöm neked, hogy hajlandó vagy elolvasni keresztény hívők írásait! Kérlek tedd ezt ezután is nyitott szívvel! Mi tényleg tisztelünk téged, sőt mi is elolvassuk, amit írsz, különösen pedig a saját gondolataidat fogadjuk szívesen... Persze elolvassuk a folyóiratokat, vagy a Library gyűjteményét is, de elsősorban Veled szeretnénk beszélgetni.


Russell testvérre visszatérve. Kérlek gondold végig "Vidiripi" válaszát... :-)


Columba

2013. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Velemenyem szerint egy egyhazi vezetonek akit Isten hivott el meg se fordulhat a fejebe,hogy ilyesmivel foglalkozzon.
2013. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem elfogyott a tanuknak az esszeru ervelesuk.
2013. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!