Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Te is hallgatod Joyce Meyer...

Te is hallgatod Joyce Meyer adásait a PAX tv-n?

Figyelt kérdés
Mindenki épülésére ajánlom.Akár hisz,akár nem.

2013. jún. 26. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:

nem is írtam volna ide a mondat utolsó szava nélkül


láttam már belőle részt, és nem voltam elragadtatva

az igazság a fontos, ezt jegyezd meg

2013. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs tévénk :)


Egyébként ismerek nála jobb tanítót, úgy hívják, hogy: SZENT SZELLEM!

Ő garantáltan az igazságot tanítja. Inkább hallgasd Őt!

Akiknek kenetük van a Szenttől, nincs szükségük arra, hogy emberek tanítsák őket (1 Ján 2:27).


Isten áldjon!

2013. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Youtube-on szoktam nézni, ajánlom mindenkinek. Hogy csak a SzentSzellemre hallgassunk...hát érdekes. Szerinted itt hány ember hallgat rá? Ilyen alapon senki se hallgasson semmilyen egyházi vezetőre. Asszem a SzentLéleknek 9 ajándéka van, de nem működik mindenkiben egyszerre az összes. Egynek ez, másnak az.Nem mindenki próféta, gyógyító, tanító. Ugyi Pál mondja, hogy Krisztus teste, és nem mondja a láb a kéznek, hogy nem kellesz. Csak együtt érnek célba. Ha mindenki hallgatna a Szellemre, nem lenne itt egy kérdés sem. Úgy veszem észre, akik Ismerik Istent, ne tesznek fel kérdéseket, mert meg tudják kérdezni Őt, persze vannak kivételek.
2013. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Az igazság a fontos" Hát nem. Istennel való személyes közösség a fontos, ha az nincs, akkor az igazsággal nem sokra mész.
2013. jún. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jézus az egyház Feje, Őt kell hallgatni! Az "egyházi vezetőknek" az lenne a dolguk, hogy erre megtanítsanak - de sajnos nem ezt teszik. Nézd végig az evangéliumokat, hogy Jézus mit tanított a vezetőkről!


Üdv.

2013. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,akár pró,akár kontra.

Jézus azt mondta:"menjetek el,tegyetek tanítvánnyá minden népeket" Pál: "A hit hallásból van..."

A szentlélek bennem is működik,ezért írhattam Áldás c. írásom mely a neten van. Olvashatod.

Örülök hogy mások is hallgatják ezt a kiváló beszédű,nagy élettapasztalattal bíró prédikátort,Joyce Meyert.

Áldás,békesség.

2013. jún. 27. 05:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia !


Én is hallgatom, számomra is építőek a tanításai.

2013. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Biztos,hogy ez egy komoly őszinte válasz. Rég voltam kisgyerek,néhány épületes beszédet hallottam már. Azok között ez nagyon elől van. Aki mást mond,lehet vallás ellenes,félresikerült értékrendű,csőlátó,vagy hazudik. A kiválósága miatt hívtam fel rá a figyelmet.
2013. jún. 27. 20:22
 9/9 anonim válasza:
A hit hallásból van, a hallás pedig Isten Igéjének hallgatásából. Mikor Joyce Mayert hallgatod, Isten üzenetét hallgatod. Ő EGY FELKENT TANÍTÓ, AKI AJÁNDÉKÁT A SZENTSZELLEMTŐL KAPJA AKÁRHÁNYSZOR CSAK TANÍT!
2014. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!