Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire furcsa dolog?

Figyelt kérdés
Akkor kell valaki,ha nem kaphatom meg.Akkor érzem,hogy igazán kell,ha egy kicsit elérhetetlen.Amikor pedig már könnyen adja magát a személy,akit alapjában véve kedvelek,már úgy érzem túl könnyű eset,és kicsit megrémít a szeretete.Tudom,hogy ezzel magamnak és másoknak is csak ártok,de nem tudom mit kezdjek ezzel.

2013. máj. 5. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez a lányok hülye szokása.. Mindig az kell nekik akit nem kaphatnak meg.
2013. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Ez minden lánynál így van, addig kell, küzd, vagy érdeklődik iránta amíg meg sem kapja. Utána már keresi az újat.

17f

2013. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd
2013. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
MI az, hogy lánynál? Szerintem pont a pasiknál erősebb ez az érzés... MINDENKI van ezzel igy néha.
2013. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a fiúknál van így. :) Aztán ha könnyen adja magát már nem is érdekli...keres másikat.. :D


De vannak kivételek..vannak rendes pasik is, és nők is. :)

2013. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ez a fiú az eddigieknél is rendesebb,és nagyon nem értem magam.Annyit gondolkodok rajta, a végén meg mindig ott kötök ki,hogy nem vagyok képes egy hosszú párkapcsolatra..
2013. máj. 5. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ezzel mindenki igy van csak te kicsit jobban.
2013. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!