Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz, hogy a bibliába az van,...

Igaz, hogy a bibliába az van, hogy Isten 2.272.365 ember életét vette el míg az ördög mindössze 10-ét?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 19:40
1 2 3
 1/24 Shai-Hulud ***** válasza:
48%

Hát valami hasonló. Hogy a fenti szám pontos-e azt nem tudom, de tény (a Biblia szerint), hogy valahányszor Jahve megharagudott valamiért, tömegmészárlást rendezett.

Legismertebb példa az özönvíz...

2013. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Igaz, de azért Isten szeret minket. ;)
2013. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. júl. 9. 20:01
 4/24 anonim ***** válasza:
37%

Felsorolnád egyenként mindet, hogy le tudjuk ellenőrizni?

Az első két válaszoló messziről sem látott még Bibliát (nagy betűvel írjuk), akkor miért köszönted meg a válaszukat? Vagy az számít, hogy ki mondja, hogy igazad van és nem az, aki ért is hozzá? Fuss neki a listának lécci, bár szerintem neked bőven elég, hogy valahol hallottad és a mai ember imádja Istent mocskolni.

2013. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azért köszöntem meg, mert azt hittem, hogy így van ha ők is ezt mondják. Nekem az számít, hogy mi az igazság nem érdekel, hogy így van-e ahogy mondom vagy nem. Meg miért ne köszönném meg? Azért írtam ki ezt a kérdést, mert nem vagyok biztos benne, hogy így van szóval honnan tudjam, hogy ha ők is ezt mondják akkor igaz-e vagy nem? Még jó, hogy megköszöntem.
2013. júl. 9. 20:46
 6/24 Shai-Hulud ***** válasza:
71%

Kedves 4.!

Ha óhajtottad, itt a lista, parancsolj, olvasgasd...

[link]

(első voltam)

2013. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, de szerintem a nagyságrendet eltalálták.

Amúgy szerintem ezek a számok innen erednek (a te számoddal nem volt használható találat, de ez nagyon hasonló):

[link]

2013. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Oh, bocsi, amikor elkezdtem írni, még nem volt ott #6 válasza.
2013. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%

Sátán 10 ember haláláért felelős?


Hát nem vagytok ti eszeteknél.

halál, az Ő nagyra vágyása, és a gőgös beképzeltsége miatt jött be, és Ádám pedig csatlakozott hozzá.


Így akik nem Isten ítélete miatt haltak meg, azoknak a haláláért Sátán felelős, és az nem 10 ember,

Isten ítélete alatt pedig csak azok haltak meg akik megbánás nélkül, és a figyelmeztetések ellenére is kitartottak a törvénytelenség, és az erkölcstelenség tettei mellett

Isten soha nem ölt meg senkit figyelmeztetés nélkül.

az ítélet előtt, mindig küldött egy prófétát, vagy egy szolgáját, hogy az emberek változtassanak, mert Isten nem tűr VÉGTELENSÉGIG.


Katy Weaver

2013. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
25%

az lemaradt, hogy Sátán lázadása miatt több milliárd ember lett a halál rabságában.

Mert ha alázatos marad, akkor a halál soha nem jön be az ember életébe, és ez Ádámra is vonatkozik.

Ezért sem lesz feltámadása sem Ádámnak sem Évának, s a legvégsőkben Sátán is meglesz semmisítve.


Katy Weaver

2013. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!