Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha azt hiszi magarol egy...

Ha azt hiszi magarol egy hivo, hogy megkapta a Szentlelket, akkor mit erez, mibol tudja ezt?

Figyelt kérdés
Sok gyulekezetbe jaro allitja ezt magarol, katolikusoknal nem tudom milyen gyakori ez.

2013. aug. 4. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Szentlélek nem egy betegség, hogy megkapjuk :) Esetleg eltölt olykor, sugalmaz valamit. Amit én érzek, az a nyugalom, az, hogy biztos vagyok valamiben, nem háborog a lelkem.
2013. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 titak ***** válasza:
16%
A Szentlélek olyan mit a műfütyi. A boldogság hiányának mesterséges kielégítése.
2013. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
tiktak, a szexuális szokásaidat ne itt teregesd ki, nem vagyunk kiváncsiak rá, milyen tárgyakat dugsz fel az ánuszodba.
2013. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Nézz hitgyülis videókat. "Befogadom a Szentlelket!" Aztán epilepsziás tömegroham tör ki, és mindenki rángatózik a boldogságtól.

Én ugyanezt megcsinálom a vallással járó önsanyargatás nélkül, csupán egy üveg vodkára van szükségem, és boldogan vonaglok neked a földön, ha nagyon kell még mosolygok is hozzá, hogy lásd milyen boldog vagyok közben.

2013. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
...elkepeszto, mennyi primitiv, romlott, szinvonalon aluli ember terjeszti a negativ energiat ezen a weboldalon. oszinte reszvetem...
2013. aug. 6. 16:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Ámen, testvérem! A Télapó vigyen el engem!
2013. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
53%
Szerintem csak beképzelik maguknak hogy történik velük valami :)
2013. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Ezt nem lehet elmondani, ezt tapasztalni kell. A kedves "vodkás" válaszolónak meg annyit, hogy milyen önsanyargatásról is beszélsz? Ja és utána neked milyen magadhoz térni holt másnaposan? Mert tudod az az érzés ami utána jön az igen különböző a te esetedben és egy olyan esetében akit betöltött a szentszellem.
2013. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

Csak kerülni kell a koffeint, a mégtöbb alkoholt, rengeteg vízet kell inni, sokat kell pihenni, és elviselhető.

De ha még rángatózok is az ivás mellé, lehet hogy izomlázam lesz, viszont azt nem csípem...

2013. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A legtöbbször nem is tudjuk, hogy megkaptuk a szentlelket.

Ha mégis, az azért lehet, mert esetleg a szentlélek 7 ajándékának valamelyikét jól hasznosítottuk, pedig nem lettünk volna rá képesek. Általában ilyen helyzetekkor mondják az emberek, hogy a szentlélek volt.

2013. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!