Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a vallásról és a többiről?

Figyelt kérdés

Csak az nyissa meg, aki nek van 15 perce végighallgatni, vagy is olvasni, mert aláírásos.

Nagyon kíváncsi lennék a hívők és a nem hívők véleményére is.


http://www.youtube.com/watch?v=M62fAkn80nI&feature=player_em..



2013. aug. 5. 21:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%

Nem néztem végig


Miért,

Mert az első szavaiban mentegetőzik, de ugyan akkor nem ért egyet ezen "vallással"

S rendben találja az, hogy ezen vallás, a biblia tiltása ellenére, megenged olyan dolgokat, amit Isten elítél,


hogyan lehet rendben ez?

Ha Jézus itt lenne, nem mondana ilyet, ha megharagudnának rá ha nem.

Nem mondaná, hogy a hitüket elfogadja olyannak amilyen, annak ellenére, hogy nem egyezik Jézus tanításával.


hogyan fogadhat el valamit a megváltó amikor nem ért vele egyet, saját tanítása ellen beszélne.

2013. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Sajnálhatod, hogy nem nézted végig. Így a válaszod sajnos semmit sem ér. Olyanról ne nyilatkozz, amiről nem tudsz semmit.
2013. aug. 5. 21:21
 3/28 Pietrosol ***** válasza:
48%

Szia!


Nem néztem végig, mert a 00:23-nál elhangzott a "vatikániak ellen" kifejezés.


Innentől kezdve gyanús, hogy ez sem egyéb, mint bárányterelgetés, egyik akolból a másikba. Ugyanazon az elven indul akárcsak a politikai szavazatgyűjtés.


Csoki.

2013. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Te is tévedsz ez nem bárányterelgetés.

A filmen ha megnézed püspök is részt vesz a hallgatóságban és a végén tapsol is.

A te véleményed is sajnos megy a levesbe. Te is olyanról nyilatkoztál, amiről semmit sem tudsz.

2013. aug. 5. 21:30
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Megnéztem, minden szavával egyetértek. Elképzeltem, hogy mi lenne ha ezt nálunk mundjuk Alföldi adná elő, aki ráadásul szintén meleg. Szerintem lecsuknák. Vitatkozni viszont nem lehet vele, max bagatellizálni a tényeket.
2013. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Én is végignéztem. Nem igazán tudok hozzáfűzni semmit, mindennel egyetértek.
2013. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Egyet értek én is vele. És Jézust sem káromolta.
2013. aug. 5. 21:45
 8/28 A kérdező kommentje:

Azért érdekes, hogy kértem, hogy csak azok nyissák meg akik rászánnak kb. 15 percet. Erre olyan keresztények írnak és próbálják védeni a vallást, akik azt sem tudják, hogy mi ellen kellene megvédeniük akár szóban, vagy tettben, akik még arra sem méltatták, hogy végignézzék.

Hogy ezek mi ellen tiltakoztak nem tudom azt viszont tudom, hogy Ők nem tudják.

2013. aug. 5. 21:50
 9/28 Pietrosol ***** válasza:
35%

Szia!


Végignéztem, csak a te kedvedért. Ez az ember a protestáns elvekért ágál, sima téritő akció részese. Sajnálom, ha nem látod. Egyébként semmiféle vallást nem védek.

2013. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ez ellen kétféle képpen lehetne érvelni. Vagy a tényeket próbálod távolítani az egyháztól (nem tipikus, elszigetelt esetek, máshol mégtöbb ilyen van stb), vagy ignorálod őket, és felsorolod az összes katolikus dogmát és fenyegetést (elkárhozol, imádkozz, isten megbocsájt stb). Fry érvelésében az a legérdekesebb, hogy NEM vallás ellenes, NEM keresztény ellenes, CSAK katolikus egyház ellenes. De mint tudjuk, a hit nem érvekre alapul, sőt már az is bűn, ha kételkedsz, tehát igazán nem várhatsz mást egy hívő olvasótól.
2013. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!