Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Belefér a keresztény értékrend...

Belefér a keresztény értékrendbe meztelen rendkívül csinos hölgyek nézegetése az interneten?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 18:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Oké, akkor eszébe jutott már valakinek a kérdés, ha bűn nézegetni a mezítelen nőket, akkor miért teremtette Isten olyan kívánatossá őket??? Próbálok férfi aggyal gondolkodni, és keresztény vagy sem, de folyton ez a kérdés merül fel.
2013. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Kedves válaszoló.


Bocsáss meg nekem de Én Nő vagyok, és egy Nőnek is lehet kívánatos egy férfi.

akkor egy Nő is küszködhetne ilyen dologgal, és biztos vagyok benne, hogy vannak ilyen hölgyek.


A válaszom.


Istennek van szép érzéke, és mindent úgy teremtetett meg, hogy az élet ne unalmas fekete fehér legyen, hanem színes.

Az embert nem csak azért teremtette így, hogy szaporodni tudjon, hanem azért is, hogy a tulajdon társának élvezetet nyújtson a látvány.

ebben a mondatban pedig benne van, hogy mindenkinek tulajdon férje vagy felesége legyen.

S egy Nőn ne 30 férfi osztozkodjon, ugyan így fordítva is.


Persze ebben a világban más felfogás alakult a szexualitás miatt, de valójában kezdetben ha Ádám nem vétkezett volna, mindenkinek természetes lenne hogy szépek vagyunk de mindenkinek van saját felesége vagy férje, és nem gondolkodnánk máson.....


Katy Weaver

2013. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Ha a papoknak belefértek a kisfiúk tömegével, számos országban, akkor egy kis nézegetés is belefér.
2013. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%

Igen?

Ha azt mondja neked valaki hogy ugorj a kútba Te beleugrassz?


Katy Weaver

2013. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
@Katy, ezt most kinek írtad?
2013. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán, ugyanakkor viszont érthető, hogy a férfiakat érdeklik a meztelen nők. Szóval ne legyen emiatt lelkiismeret-furdalásod.
2013. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

a 13-as válaszolónak írtam.


Katy Weaver

2013. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!