Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bérmanevet kellene valsztanom,...

Bérmanevet kellene valsztanom, és választottam is a Lidia nevet szeretnem, de nem talalok hozza áletrajzot. Persze más nevet is ajánlhattok :D valami szépet :D?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 21:27
 1/7 anonim válasza:

Választható női bérmanevek:Mária, Ágnes, Margit, Brigitta, Veronika, Ágota, Katalin, Bernadett, Zsuzsanna, Paulina, Beáta, Lúcia, Irén, Erzsébet, Anasztázia, Valéria, Mónika, Irén, Judit, Gizella, Zsófia, Rita, Júlia, Eszter, Magdolna, Veronika, Hedvig,Kinga, Márta, Teréz, Orsolya, Klára, Noémi, Anasztázia, Viktória

 

2013. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Izebel
2013. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol kerestél életrajzot, de Lídiát a Bibliában fogod megtalálni az Apostolok cselekedeteiben. Igaz ez csak pár szót ír róla: Szombaton kimentünk a városkapun kívülre, egy folyó mellé, ahol tudomásunk szerint imádkozni szoktak. Leültünk, és szóltunk az egybegyűlt asszonyokhoz.

Hallgatott minket egy Lídia nevű istenfélő asszony, egy Thiatírából való bíborárus is, akinek az Úr megnyitotta a szívét, hogy figyeljen arra, amit Pál mond.

Amikor pedig házanépével együtt megkeresztelkedett, azt kérte: "Ha úgy látjátok, hogy az Úr híve vagyok, jöjjetek, szálljatok meg a házamban!" És kérlelt bennünket. Ap. CSel 16:13-15

2013. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Granulátum ***** válasza:
Michelle (Wild)
2013. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MarkoG ***** válasza:

Apcselben találtam én is megemlítést


amúgy nagyon szép a Lidia

2013. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van egy rövid leírás Szent Lídiához.

2013. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a Diánát fogom választani. Életrajzot nem tudok sajnos adni, azt is napokig kerestem, hogy egyházi név-e, mire kiderült, hogy Boldog. (Gondolom neked már nem alkalmas, de talán másnak igen) :))
2013. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!