Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Furcsa ézrésem van a valásokka...

Furcsa ézrésem van a valásokkal kapcsolatban? (lent)

Figyelt kérdés

Eredetileg katolikus keresztény lennék,de valahogy távol érzem az egész kereszténységet magamtól. Több vallás is van, ami sokkal szimpatikusabb,mégis bennem van az is,hogy magyar vagyok és a legtöbb magyar keresztény..

És ezáltál nekem is annak kéne lenni.. Ez normális?


2013. aug. 30. 18:01
 1/6 A kérdező kommentje:
érzésem*, bocs a hibákért
2013. aug. 30. 18:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy a többség mit csinál, én egyéniség vagyok.
2013. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mihez képest normális?

A rendelkezésedre álló tudáshoz és világképedhez képest normális. Hiszen azért gondolod így.

Ha viszont objektív szeretnél lenni, saját személyiséget szeretnél, akkor nem másokat fogsz kényszeresen utánozni és fél infók alapján tájékozódni.

2013. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig a többségnek van igaza. A vallás is egy olyan kérdés, amely nem "a többség dönt" alapon dől el. Tanulmányozd a vallásokat, ismerkedj meg minél többel, és azt az utat kövesd, amit a szíved diktál.
2013. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KZitus ***** válasza:

Szia


Szerinted mit jelent kereszténynek lenni?

2013. aug. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb magyar keresztény, mivel ebbe kényszerítették őket bele.
2013. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!