Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyire látjátok biztonságosn...

KZitus kérdése:

Mennyire látjátok biztonságosnak a jövőt? , a jövőnket?

Figyelt kérdés
Tönkretették, kihasználták a földünket, az ökológiát. Meddig lesz lakható a Föld? Isten nem lép közbe?

2013. aug. 31. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint az ablakokat:)
2013. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Miért csinálod ezt? Mindenki tudja, hogy így kerestek embert, amiknek lehet privát levelet írni, majd megpróbálni behálózni. Mi lenne ha inkább megtérnétek? Veled és Katyvel nekem semmi bajom, viszont van az a Molnár Sándorné, meg egy pasi, akiknek szégyellnivaló modoruk van és még ilyen elvakul emberekkel nem találkoztam még.

Tessék Jézus segítségét kérni a megtéréshez és szakadjatok el ettől a szervezettől, aminek nem a te/ti üdvössége számít, hanem a hatalom, amit gyakorolhat és a pénz, amit beszed.

2013. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
(Jelenések 21:4) És letöröl minden könnyet a szemükről, és nem lesz többé halál, sem kesergés, sem kiáltás, sem fájdalom nem lesz többé. A korábbi dolgok elmúltak.”
2013. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Azt gondolom, hogy kár elveszni az időben.

2013. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Tessék Jézus segítségét kérni a megtéréshez és szakadjatok el ettől a szervezettől, aminek nem a te/ti üdvössége számít, hanem a hatalom, amit gyakorolhat és a pénz, amit beszed."


Az, hogy téged az én hitem, vagy megtérésem foglalkoztat, attól még naponta emberek százai halnak meg árvizek, földcsuszamlások és más természeti mizériák miatt. Nem tudhatod mikor éri el a te vagy az én településemet egy-egy akkora eső, amitől az utcák folyókká válnak, és az életen át spórolgatott javaink elmosódnak. Ez valószínűleg azért nem foglakoztat, mert nem vagy érintett benne.


Olyanoknak tettem föl a kérdést, akit érdekel, vagy szeretne hozzászólni a kérdéshez.

Előre is köszönöm, és azoknak is, akik már írtak a kérdéshez választ.

2013. szept. 1. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Valaki, aki a szívemben él egyszer ezt mondta:

"Ne aggódjatok tehát a holnapért, mert a holnap majd aggódik magáért: elég minden napnak a maga baja."

Én hallgatok rá.

Fogadd őt te is szívedbe, és te sem fogsz többé aggódni!

2013. szept. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!