Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit Gyülekezete tag elvehet-e...

Hit Gyülekezete tag elvehet-e pünkösdistát?

Figyelt kérdés

Ha betartják az egyházaik előírásait előírását összeházasodhatnak-e?

Ha összeházasodnak el kell-e hálni az éjszakát és a fogamzásgátló módszerek használata megengedett-e? Ha valamilyen oknál fogva polgári válásra kerül sor, akkor az egyházaik szerint lehetőség van-e válásra, ha pedig van, mi teheti azt indokolttá?



2013. szept. 5. 22:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
Miért kérded? Tdom a választ, de kíváncsi vagyok a te írásodra.
2013. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
40%

Ha minden igaz a hit gyuli nem tiltja mas Istenben hivo emberekkel valo hazassagot. Ami problema lehet hova mentek vasarnap?

Miert ne lehetne elhalni a hazassagot lehet de nem kotelezo lehet egy hettel az eskuvo utan is.

fog gatlo? Az egyhaz szerint pont annyi gyermeket vallalj amennyit fel tudsz nevelni szeretetben tehat fog gatlas lehet szabad. termeszetessen enm abortiv modszerek de gumi ovszer gyogyszer naptar modszer huvely gyuru megengedett.

Valni csak egy par okbol lehet ez az egyik a paraznasagtehat megcsalas de a parnak meg kell probalni megbocsajtani kereszteny modon elni.

2013. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
17%

*fog gatlo? Az egyhaz szerint pont annyi gyermeket vallalj amennyit fel tudsz nevelni szeretetben tehat fog gatlas lehet szabad. termeszetessen enm abortiv modszerek de gumi ovszer gyogyszer naptar modszer huvely gyuru megengedett.



Ez hazugság.


A gyógyszer tilos, és minden olyan dolog ami a megtermékenyült petét öli meg.


De Istent lehet kérni természetfeletti módón is, hogy szüneteltesse a fogamzást.


A hűtlenség az egyetlen ok amiért el lehet válni.

2013. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Mennyire tudatlan vagy ha azt hiszed a gyogyszer a megtermekenyult petet oli meg ???Olvass utana a gyogyszer megakadalyozza a peteerest igy nincs minek megtermekenyulni ill a gyogyszer elzarja a mehszajat igy a spermium nem tud eljutni a petehez ha megis veletlenul megerne.
2013. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
1%
4 Lehet hogy tudatlan vagyok gyógyszer ügyben.ez előfordulhat. Ezért én maradnék a temszetfeletti módszernél.Nekem az bevált.
2013. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

#1

Azért kérdezem, mert egy barátom van ebben helyzetben és érdekelnek a lehetőségek.

#3

Ezek szerint az óvszer használata megengedett?

2013. szept. 5. 23:03
 7/39 anonim ***** válasza:
Melyik a pasi: Hit-es vagy pünkösdista?
2013. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
8%
3 Igen, de felesleges, ha természetfölöttihz nyúlsz. Mert mind a nőt, mind a férfit is lehet zárni fogamzásügyileg.
2013. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
84%

ÉBRESZTŐ!

2013 van!

2013. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
10%

9 Felébredtem:DD 2013-ban is müködik:DD Ahogy Sáránál és Ábrahámnál is, úgy másoknál is:D



Mi a problémád?:xD

2013. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!