Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy katolikus pap megfoghatja/...

Egy katolikus pap megfoghatja/érintheti egy lány kezét?

Figyelt kérdés

Ezalatt a szeretet kifejezését értem. Vagy ha nem is fogja meg, legalább megérintheti? Ha a lány sokat tesz a helyi plébániáért, sokat dolgozik,(s mindezt önzetlenül teszi) sokat segít a helyi plébánosnak, aki viszont mindezért nagyon hálás, megfoghatja/érintheti a kezét, köszönésképpen? Vagy ha megérinti (nem véletlenül) az már mást jelent?

Pap: 29 év

Lány: 18 év


2013. szept. 10. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Itt dugás lesz :D
2013. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Az még nem számít molesztálásnak, ha valaki megérinti a kezed. Fogadjunk, ha nem egy pap tette volna ezt, meg sem fordul ez a fejedben..
2013. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárkinek megfoghatja a kezét a katolikus pap.
2013. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Még mindig bele vagy esve a papotokba?
2013. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Első: Köszi az őszinte választ, gondolom, fiú vagy, olyan aki nem jár templomba. Sajnálom, hogy a kérdésem ilyeneket juttatott eszedbe. Én csak felvetettem egy állítást, de ne félj, imádkozom érted... :)


Második: Én nem is vettem molesztálásnak. Igazad van, ha nem pap teszi, nem is "veszem tudomásul". Szinte nap mint nap megfogják a kezem, de valahogy ez olyan furcsa volt számomra... köszi az értelmes választ! :)


Harmadik: Ez biztos? Mert én eddig csak olyanokat hallottam, hogy nem lehet egy pap és egy nő között semmiféle barátság, kapcsolat...


Negyedik: Ezt meg honnan veszed, hogy bele vagyok esve? Ugyan már?! Van egy fiú akivel jól alakulnak a dolgok, s pappal semmiképp sem "kezdenék ki"... még az állítás is abszurd o.o

2013. szept. 10. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Öleld át nyugodtan.


Sajnos ez az érinthetetlenség mérgezi az emberek agyát.

2013. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Megfoghatja.

Normálisan nem lenne belőle gond... de ugye a pap is ember.

Lehet, hogy többet szeretne tőled. Ne bátorítsd.

2013. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nagylzs ***** válasza:

A pap korlátlanul gyakorolhatja a szeretetet. Sőt, ez a kötelessége. De egy 18 éves lányt fogdosása közben, hozzátéve a nőtlenségi fogadalmát, akkora nagy kísértésnek van kitéve, hogy ezt már nyugodtan lehet venni az "ördög megkísértésének". Vagy más szavakkal élve: kihívja maga ellen a sorsot.


Mert ha az a pap nem homokos, és nincsen totál tönkremenve a hormon rendszere, akkor bizony ilyen helyzetben neki is föláll, és jönnek a fantáziák stb. Amiket megpróbálhat elnyomni (bár azt soha nem tudodhatod hogy megpróbálja-e, mert a gondolatai nincsenek ráírva az arcára).


Jól sejtem hogy ő már megfogta a kezed, és ezért kérdezed hogy mit jelent? A helyes válasz az, hogy általában semmi jót. Mert ha te ezen gondolkozol, akkor te lettél szerelmes (vagy érzel valamit). És ha ő nem az akkor szenvedhetsz miatta mint egy kutya, ha meg ő is az lesz akkor az fog történni mint az ismerősömmel. Ő is beleszeretett egy papba, együtt voltak egy ideig és utána a helyzet tarthatatlanságára való tekintettel az érsek áthelyezte a papot a világ másik végére.

2013. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8-hoz nincs mit hozzátenni. Ha ennyi nem elég, a több sem lesz elég.
2013. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Megérintheti, de erotikus töltet nélkül is lehet érinteni. Kezet megszorítani pl., vagy megpaskolni. Sőt, megölelni is lehet anélkül. Mindenesetre nem túl sűrűn és nem egyre többször.


Köszönésképpen, vagy köszönetképpen? Köszönetképpen még beleférhet, ha minden köszönésnél ezt csinálja, az már sok...


És ne érezze, hogy Te e mögé hátsó szándékot feltételezel, ha nincs, akkor azért ne, ha van, akkor meg azért ne, hogy megszűnjön. Ne nézz rá kihívóan, ne tégy félreérthető megjegyzéseket, gesztusokat, ami meg természetesen jön, barátian, azt ne tartsd vissza. Ennyi a kulcsa.


Nekem bokszolni szokta a papom a vállamat, azt nem értem félre. Mint a kisfiúk. :D


25l

2013. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!