Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit érthetett Tarlós István...

Mit érthetett Tarlós István azon, hogy ő csak az újszövetséget szokta olvasni, az ószövetséget nem?

Figyelt kérdés
Ez a kormányzópárt hivatalos álláspontja lehet?
2013. szept. 15. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom azt jelentheti, hogy Tarlós István csak az újszövetséget szokta olvasni, az ószövetséget nem.
2013. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aha,így már értem.
2013. szept. 15. 17:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Tök zsír akkor:)
2013. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ma kimerítőek a válaszok,ez egy értelmiségi weblap lehet?
2013. szept. 15. 18:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Én postás vagyok. De már várom, hogy köztisztasági feladatokat végezhessek.
2013. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ozmium42 ***** válasza:
100%

Bocs, de nem ezt mondta. Szó szerint:


"Egy dolog, hogy nekik, ha felcsapják időnként a Bibliát, miért mindig az Ószövetségnél nyílik kizárólag ki, de most erről nem akarok semmit sem mondani"


Ez nyilvánvalóan nem azt jelenti, mint ami a kérdésedben szerepel.

2013. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pietrosol ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Ozmium42!


Majd így folytatta: "Ráadásul én hiszek az Úrban, igaz, hogy én az Újszövetséget szoktam gyakrabban olvasni, de én is olvasom az Ószövetséget is. Először is nem kell ez a farizeus magatartás. Rosszul alkalmaznak ötletszerűen kiollózott idézeteket, hát így jár az, aki egy darabig bérmálkozik, meg aki a mi megváltónkat a rabbik előtt nevezi megváltónak, annak talán ritkábban kellene ötletszerűen ollóznia a Bibliából, de ez az ő gondjuk"

2013. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ozmium42 ***** válasza:
Rendben, még így sem azt mondta, hogy "csak" az Újszövetséget olvassa.
2013. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez őrület, hogy az egész kormánypártban egy ilyen embernek van a legnagyobb világossága, mint a Tarlós!
2013. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Van ott azért más nagyokosnak is elég nyilvánossága:Selmeczi Gabika,és a köre sem gyenge azért.Mindíg mindenre ugyanazt szajkózza.

A "bukott baloldallal" kezdi....majd a "jobban teljesít" van a mondata végén.ENNYI AZ EGÉSZ,AMIT CSINÁL MINDENRE UGYANAZ A SABLON.A nyelvészet öröme ez a nő.És ezt engedik oda.

2013. szept. 16. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!