Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért csak a Jehova Tanúitol...

Miért csak a Jehova Tanúitol kapok privát üziket amikor felteszek vallással kapcsolatos kérdést?

Figyelt kérdés

Ez zavar! És elmondom,hogy miért. Azért mert mikor valaki feltesz a fórumra egy kérdést akkor mindenki válaszát szeretné tudni és nem csak egy felekezetnek a tanításaira,dogmáira kiváncsi.

Jó lenne ha erről leszoknának a Jehova tanúi.

Eddig még nem sértettem meg egyetlen tanút sem de legközelebb nem igérem ezt meg.

Elegem van,hogy örökké oktatni akarnak az ők modorukkal.

Köszönöm!



2013. okt. 4. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem is zavar. Személyesebbnek érzik és nem kapnak kritikát.
2013. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyébként én tudnék 5 nevet, akik nem szoktak zakltani. Pl. Katy

Judittól annál inkább kaphatsz.

2013. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mivel a Jehova Tanúi sokkal hajlamosabbak a vallásuk hírdetésére, és sokkal többet foglalkoznak vele. Pl. egy átlagos mai református vagy katolikus nem érzi életcélnak, hogy tömegeket térítsen meg, hanem próbálja ugyan Istent követni, de sokkal kevésbé radikális módon :)
2013. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Köszönöm, Kedves Hozzászóló.


A kérdező, többes számban beszél ennél fogva általánosít.

Azt javaslom a félre értések és elkerülése érdekében, hogy személy szerint azoknak írj privát üzenetet, akik ilyet tesznek, és kérd meg őket, hogy ne tegyék.


Katy Weaver

2013. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert a Jehovisták és a H. Gy. között van a legtöbb aki igazán hisz.

23F

2013. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Enkem is szokott néha zavarni, de nem veszem rossz néven. Értékelem, hogy szánnak rám időt. Igaz, jobb lenne, ha katolikusok, meg reformátusok stb. is írnának, de ha nem, akkor nem. Ami igazán zavar néha, hogy ha nyitok egy topikot, akkor az azért van, hogy ODA adjanak választ nem pedig privibe. Azért zavar, mert így nehezebben átlátható, és átugorhatok figyelmetlenségemben fontos észrevételeken, amin mások még tudnának korrigálni.
2013. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem is mindegyik zaklatott már Katy kivételével és ezért hálás vagyok neki. A stílusuk is gyomorforgató, mert vitázni sem tudnak, csak az Őrtoronyból idézgetni. Én inkább imádkozom értük, többet érek el vele és Jézus is szeretné őket maga mellett majd látni és tudjuk, hogy az ima a legerősebb fegyver a gonosz tanítása ellen. Ámen!
2013. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 titak ***** válasza:
Teljes mértékben 'sörpocakkal' értek egyet.
2013. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 yuda ***** válasza:

Rájöttem az optimális megoldásra és mindenkinek tanácsolom, ha elfogadjátok és két mp. az egész.

Ez most szélesebb körű és nem a tanúkat pellengérezem, de tiltsd le azokat, akik gorombán, erőszakosan közelítenek. Az életbe mégegyszer nem fog zaklatni és béke van.

Miért nem alkalmazod?

Privát üzeneteknél olyan opció és használd, -azért van.

Néhány esetben használtam és semmi gondom. :D

2013. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem yuda! :)

Egyetlen tanú sem viselkedett gorombán,és nem is erről van szó.

Félre értettél azt hiszem.

2013. okt. 4. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!