Van Isten?

Figyelt kérdés
2007. okt. 3. 13:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/162 anonim ***** válasza:
72%

Erre most milyen választ vársz?


Én azt mondom, természetesen van!

("hallgasd a csend szavát,

s meghallod hívását")


De ha válaszol egy ateista is, nyilván azt fogja válaszolni, hogy nincs.


Akkor most mit vársz ettől a kérdéstől?

2007. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/162 anonim válasza:
38%

Azt mondom, hogy: nincs - mert akkor már régen lenézett volna rám, hogy segítsen rajtam.

Azt mondom, hogy: van - mert csak ő tud kib...ni velem ennyire, hogy ilyen szerencsétlen legyek.

Válassz!!

2007. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/162 anonim válasza:
30%

Szia!

Én nem hiszek benne mert akkor nem lenne ennyi beteg gyerek akik már eleve úgy születtek. Bár erre is van "logikus" magyarázat: Az előző életükben elkövetett bűnért így fizetnek meg.

Amúgy meg olyan sincs hogy Én csak a gonoszba hiszek. Mert jó nélkül nincs gonosz gonosz nélkül nincs jós sem

2007. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/162 anonim ***** válasza:
39%

nincs! ahogy gonosz/sátán sincs, meg előző élet sincs, de menyország és pokol sincs (ill van mind a kettő, csak itt a földön, és egyik megtapasztalásához sem kell meghalni), vagyis nincs második lehetőség, ezt az egy életet kell jól élni :D de nincs előre elrendelés (sors) se, vagyis te vagy felelős a tetteidért, az ateizmusnak megvan az a hátránya, hogy nincs kit hibáztatnod, csak saját magadat :D a jó hír viszont az, hogy egy ateistaként nem kell félni a pokolbéli büntetéstől

sztem helyesen így hangzik: "és az ember megteremté saját képére az istent"

2007. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/162 anonim ***** válasza:
36%
Ha Istenen értjük a felhőkön ücsörgő öreget, valószínűleg nincs. Ha Istenen értjük azt, hogy rengeteg ember hisz benne, s a közös tudat megalkotta őt, valószínűleg van.
2007. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/162 anonim ***** válasza:
92%

Erre a kérdésre adott válaszokból azt tudod meg, hogy az aktuális válaszolónak mi a véleménye Isten létezéséről.

A Te válaszodat viszont csak Te Magad tudod megtalálni!

2007. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/162 anonim ***** válasza:
41%
Természetesen van! Az előző válaszadók szerint nincs, mert ők nem hisznek benne, de attól még van. Menj el néhányszor templomba, ülj be szentmisére, imádkozz, és majd meg fogod érezni. A hit nyugalmat hoz!
2007. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/162 anonim ***** válasza:
37%
Van egy felsobb hatalom,amely iranyitja az egesz Univerzumot. Barminek is nevezed, fuggetlenul attol,hogy milyen vallasu vagy -letezik,csak higgyél benne. (meg akkor is,ha kétségeid vannak, mert úgy erzed,hogy uldoz a "sors". Mindenki azt kapja amit megerdemel) Nemcsak azokert a tettekert vagyunk felelosek amit ebben az eletunkben kovettunk el, hanem az elozo eleteinkben elkovetett buneikert is.
2007. nov. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/162 anonim ***** válasza:
67%
Azt hiszem ennél jobb kérdést még senki sem talált ki. Mindenesetre akár van, akár nincs, érdemes megkeresni, és ha már megtaláltad, kapcsolatban maradni Vele.
2007. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/162 anonim válasza:
65%
Van!
2007. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!