Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak itt Golgotások?

Vannak itt Golgotások?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem oda járok, de régebben a Sárbogárdi gyülekezetükben voltam párszor.

volt amiért imádkoztam, és böjtöltem.

A pásztoruk fele alkalmat arről beszélt, és nekem válaszolt, holott senkinek sem mondtam, mi foglalkoztat!


Utána kérdezte is a többiektől, kinek szólt, mert érezte, hogy erről kell hogy bezséljen, Isten ezt mutatta neki!

Senkinek sem volt ez aktuális, mindenki azt mondta, hogy neki nem volt ilyen baja....

Ő csak csodálkozott, de nem azért, hogy nem jól tudta, hanem hogy ki lehetett az... mert ő jól érezte, és kereste tovább

Odamentem, és mondtam, én kérdeztem ezeket Istentől...


Nagyon jók az alkalmak, fenti szerint Istenhez nagyon közel állnak, csak azt hiszem a Szent szellemtől, nyelveken szólástól tartanak, vagy valami ilyesmi, ami nagy kár, és nem igei. Ezt nem értem, ezek ellenére egy jó csapat. Ez régen volt, azóta lehet Isten kicsit igazított rajtuk. nem tudom. kb 6-7 éve történt ez.

2013. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!