Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van itt a "keresztények"...

KZitus kérdése:

Miért van itt a "keresztények" között ennyi mézeteltérés?

Figyelt kérdés

Krisztus azt mondta, a tanítványait a közöttük lévő szeretetről lehet majd felismerni.

Akkor miért van ezen az oldalon ennyi gyűlölet egymás iránt?



2013. nov. 9. 10:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Mert szeretik a mézet...
2013. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

"Krisztus azt mondta, a tanítványait a közöttük lévő szeretetről lehet majd felismerni. "


Ez a kulcsmondat! ;)

2013. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Mi "keresztények" irigyek vagyunk és háborog lelkünk annak tudatában, hogy nem érhetünk fel hozzátok Jehova tanúi -testvérinkhez tökéletességben és szentségben, mely által részesei lehetünk mi is annak a 144.000 Jehova tanúinak ott fent a mennyekben :(


Engem személy szerint a mai napig gyötör ez a tudat és nap mint nap tajtékot túrok a földbe...


KZitus szerencsés vagy, hogy benne lehetsz abban a 144.000-ben, Isten áldjon és remélem nem fogod a........144.001-EDIK HELYEN VÉGEZNI!!!


Ahhahhhaajjjj :'(

A szíívem kiolvad érted, drága testvírem!!! :'(


tattila

2013. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Közöttetek vajon valódi szeretet van?

Miről látszik ez meg?

Mi az amiben több ez nálatok, mint más egyházakban?

2013. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nincsen senki, aki tudna a kérdésre választ írni?


"Akkor miért van ezen az oldalon ennyi gyűlölet egymás iránt?" - az edigi válaszok, sajnos ezt igazolják...

2013. nov. 9. 11:44
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem látom ésszerűnek a Bibliából idézni a témával kapvsolatban, mert akkor nem csak a engem, a Bibliát is támadják majd. Sajnos sok példa van erre itt a vallási oldalon!!
2013. nov. 9. 11:46
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem akartam senki önérzetét bántani a kérdéssel. Önként adódott amint olvastam a kommenteket a kérdésekre.


Mire jó az ha támadjuk egymást? Én el tudom fogadni mindenki döntését, azzal kapcsolatban, hogy miben hisz, vagy miben nem hisz. Ezt a jogot(szabad akaratot) Istentől kaptuk. Akkor meg...? Nem értem.

2013. nov. 9. 11:49
 8/27 anonim ***** válasza:
Nincs gyűlölet. Csak sok az elmeháborodott érzékeny ember, aki vagy nem tudja mi a kritika vagy nem bírja.
2013. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

De hát én... Sőt, már te válaszoltál a kérdésedre, amikor Jézus szavait említetted!


Ha gyűlölködés van, akkor azok nem Krisztus tanítványai!!!

Ráadásul a "keresztények" szót idézőjelbe tetted, amivel gondolom arra utaltál, hogy kétségbe vonod a kereszténységükbe vetett hitet!


Miért van az, hogy valaki feltesz egy olyan kérdést, amire már tudja a választ?

Erre szokták "betrollkodni" hogy csak provokatív a kérdés!


Nekem speciel nincs bajom senkivel! Nem gyűlölködöm!

Amikor azt írom egy kérdéshez, hogy "szard le (-ne foglalkozz a dologgal)" azt nem egy keresztény egyház égisze alatt teszem, hanem mert úgy gondolom, hogy nincs értelme ebből vitát, ellenségeskedést szítani!

2013. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Attòl meg, hogy lehánynám az oltári szentséget, még nem fogom a katolikusoktòl eltiltani, vagy cikizni őket. De nem szívesen tartom magamba, ha valaki valami a másikba eröltetne direkt vagy közvetett mòdon. Jehova tanùja sem leszek és ezért nem érdemlek halált. Bármennyire fáj.
2013. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!