Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki írta a Miatyánkot?

Ki írta a Miatyánkot?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 17:38
 1/8 sándorjános ***** válasza:
65%
Babits Mihály
2013. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Jézus. (Lukács és Máté közli velünk, ha jól emlékszem)


De ez nem egy okkult varázszöveg valami undorító rituáléhoz.

Nyugodtan imádkohatsz máshogy. Az ima beszélgetés.


Nem akkor használ, ha elmondod ezerszer.

2013. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sándorjános ***** válasza:
(Első vagyok; elnézést... csak későn vettem észre, hogy kultúra és közösség topikon belül VALLÁS topikba tartozik a kérdés -nem pedig művészetekbe -.)
2013. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj, szívesen művelődünk ;)
2013. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jézus tanít minket így imádkozni.

Ez az Úr imája,ebben a rövid imában bele van foglalva minden,ha elemzed az imát magad is rájösz.

Egyetértek azzal,hogy ez nem egy rituálé.

Mond nyugodtan az imát öszintén,és biztos vagyok benne,hogy ha tiszta szívből és lélekből mondod eljút a ,,cimzethez,, és az Ő akarata szerint meg is kapod a választ.

2013. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tökéletes ima. És "veszélyes" is. "Bocsásd meg a bűneinket, amiképpen mi is megbocsájtjuk az ellenünk vétkezőknek."

Ha mi nem bocsájtjuk meg, a mennyei Atyánk sem fogja megbocsájtani a miénket. Tehát értelemmel tessék mondani, és ne rituáléból.

2013. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pontosan így van!

Amit a kedves utolsó írt még máshol is le van írva a Bibliában. Úgy hogy nagyon komoly dolog.


Ha jól esik, akkor imádkozhatsz egész nap (az nem rossz), csak értsd a tartalmát és ne legyél képmutató és ne az legyen a fontos, hogy ledaráld.

2013. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
,,Szenteltessék meg a te neved,, nekem ez a kedvenc részem a Miatyánkból. Sajnos sokan nem gondolkodnak el ezen.
2013. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!