Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A kedvesem ezt irta nekem....

A kedvesem ezt irta nekem. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Szabolcs: es ne szamitsak a kozos jovonkre. igaz?

Lany: Hat ne igazan

Lany: Ha nem leszel baptista

Lany: Ak ne

Lany: Persze h ne!

Lany: Ami nem kenyszer!!!!

Lany: Csak ha ugy erzed

Szabolcs: ertem

Szabolcs: hat van egy rossz hirem

Szabolcs: en mar reg kinottem a vallasos kozossegek illuziojabol es kenyszerebol

Szabolcs: resze voltam parnak

Szabolcs: es rajottem arra amire rajottem

Lany: Ok

Lany: Ak ugy foglak kezelni ezentul

Lany: Mint akivel n tervezek komolyan

Lany: Remelem megertesz?!


2012. okt. 4. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Bist du dein LMP szavazók?
2012. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

az én időmben leültünk egymással szemben és megbeszéltük

valahogy az emberibb

nekem fura ez a levelezés, itt nem közös jövőről van szó, a közös jelennel is bajok vannak

2012. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
minden nap talizunk. de messengeren is beszelgetunk estenkent.
2012. okt. 4. 20:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Mármint mibe van igaza?
2012. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pietrosol ***** válasza:
57%

Szia!


Ez az a tipikus eset,amikor valaki vallási ideológiákkal azonosul és nem a saját életét éli!

2012. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Ha igazán szeretem a másikat, akkor nem érdekel a vallása, amíg nem akarja rám erőltetni, de akkor is lehet találni valami kompromisszumot, ha igazán akarja a két fél.

Nem lesz közös jövő, ha nem leszel baptista. Ez felér egy szakítással és szerintem önzőség is. Lehet jobban jársz, ha elengeded, mert idővel egyre több konfliktusotok lehet emiatt. Persze üljetek le és személyesen beszélitek meg a dolgot.

Kár, hogy a vallás ennyire beszippantja az embereket és képesek mindent alárendelni neki.

2012. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! A kedvesem el akar hagyni ha nem leszek baptista. Eddig szeretklezett velem de csak kenyszerbol, habar IMAD es SZERET engem. Megis a bemeritkezese es a paraznasag fontosabb neki mint a szerelmunk. :(
2012. okt. 4. 21:19
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Bort iszik és vizet prédikál.

Ha ő paráználkodik akkor hogyan akar téged 'jó útra' téríteni? Jobban zavarja őt a te bűnöd mint a sajátja?


Máté 7:5 Képmutató(!), vesd ki előbb a gerendát a te szemedből, és akkor gondolj arra, hogy kivessed a szálkát a te atyádfiának szeméből!

2012. okt. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha mostanában tért meg és merítkezett alá az más eset.

Akkor mivel gondolom nem házasodtatok össze, nem tiltja semmi hogy szakítson veled.

2012. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy milyen idősek vagytok és mióta ennyire vallásos. Gondolom a családja is az, lehet, hogy nyomást gyakorolnak rá, esetleg a gyülekezet is benne van.

Ha imád és szeret, akkor nem hagyna ott egy ilyen miatt, de ha meg ilyen, akkor lehet jobban jársz, és idővel találsz olyan lányt, aki úgy szeret, ahogy vagy, akár van vallásod, akár nincs.

2012. okt. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!