Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi erről a videóról a vélemény...

Mi erről a videóról a véleményetek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=fz5y2cWzps0


Nem megsértődésnem szántam, meg lealázásnak.


Ha a sátán létezne, az ilyen zenével (vannak ennél még durvábbak is, amivel elő lehet hívni a sátánt), már régen előidézhették volna, és óriási, az eddiginél nagyobb kár és káosz is jelentkezhetett volna a világban. Vagy a fél világ elpusztult volna.


Az ilyen zenék csak uszításra valók és arra, hogy az emberekben gerjesszék a dühöt. Éppen ezért a kiadók is kiadják és engedik, hogy kiadják az ilyen zenéket.


Tehát semmilyen isten és sátán nem létezik. Mert már régen mutatta volna magát. De itt emberek mozognak a legnagyobb körökből. Ők mérgeznek bennünket az élelmiszerek adalékanyagaival is, amik be is voltak jelentve, mégsem vették le a polcokról.


Egy keresztény is ugyanolyan ember, mint egy ateista, csak azzal, hogy ők közösségbe járnak, nagyobb az érzelmi szintjük. De a keresztényeket, ugyanúgy, mint a sátánistákat is lehet egy óriási tömegbe vonzani, és megmozdulásokat is lehet velük szervezni, ami vagy jól, vagy rosszul sül el.



2013. nov. 9. 22:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Valamint ez az írás, ami teljesen ugyanaz, mint az isteni kinyilatkoztatás és törvények. Én azt mondom, nem élek ilyen törvényekkel, ez mind baromság. Betartom a politikai oldal törvényeit, és élek a saját magam utján. Lesz, holnap, ami. De ne butítsák az embereket.

2013. nov. 9. 23:03
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kedvenc számom tőlük xD

http://www.youtube.com/watch?v=YpvlC9Xj7jk


Egyébként a keresztények általában azért nem támogatják az ilyen zenét, mert a zene hatással van az emberre.

Depressziósnak vagy dühüngőnek pedig nem igazán jó lenni.


Bár szerintem ez művészet és meg kell ismerni mindenki gondolatát, érzelmét és tanulni belőle.


Istent, Sátánt nem a varázslás fogja előhozni.

A zenével sokan csak feltűnést akarnak vagy megosztani a világukat. De van aki egyszerűen csak élvezi.

2013. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha máról holnapra felrobban a világ, vagy felrobban egy atomreaktor, az ellen úgysem tudunk semmit tenni, ha keresztények vagyunk, ha sátánisták, akkor sem.
2013. nov. 9. 23:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Peanut válasza


Egy keresztény semmilyen emberi megmozdulásban nem vesz részt, mert nem része a világnak

2013. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Így van, de azt megtehetjük, hogy ne robanjon fel. Legalábbis ne akarjuk felrobbantani....
2013. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos egyre többen aggódnak a szmog miatt is, de mégis mégtöbb autót gyártanak, nemhogy csökkenne ez az arány. Saját magunk tesszük tönkre a földet, és előttünk tartják az almát (bibliai alma).
2013. nov. 9. 23:20
 7/12 A kérdező kommentje:
A cigeratta is, ha tudják, hogy millióan hallnak meg tőle, mert méreg, de mégis gyártják tovább. Plusszban még az árát is felemelik.
2013. nov. 9. 23:22
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Ez a videó Isten ellenes és szellemi hulladék ami az emberi mivoltból kivetközteti az embert

S ha nem is hiszed de Sátán egy valós személy. Maga Jézus is beszélt vele személyesen, az Ő kezében van a világ 3/4 része.

A politika a korrupt kereskedelem, és a vallások.


Nem véletlen ajánlotta fel Jézusnak a világ összes hatalmát, mert ha nem sz övé lenne akkor nem ajánlhatta volna fel, Az se véletlen, hogy Jézus azért jelentette ki, hogy az Ő királysága nem része a világnak,


Ahogy valaki írta, az igaz keresztények nem vesznek részt a megmozdulásokban mert Ők Istenre és a fiára bízzák a rend teremtését. Nem kaptak rá sem engedélyt sem hatalmat, hogy a világban megmozdulásokban részt vegyenek, vagy ilyet szervezzenek.

Ha valaki Isten nevében ilyet szervez, az tudjuk melyik Isten mondta, de nem a Teremtő sem nem Jézus az egyszer biztos.


Katy Weaver

2013. nov. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébként megnéztem a dalszöveget és most már nem is szeretem ezt a számot...

Régebben másnak fordítottam a szöveget:D


Sajnos a világban sok szemétség van.

Így én azt tudom javasolni, hogy legyünk jó indulatóak és védjük meg egymást.

2013. nov. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!