Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi mi a helyzet C....

Szabózoli kérdése:

Jehova tanúi mi a helyzet C. T Russellel és a piramisokkal? Mi az igazság ebből?

Figyelt kérdés

Annyi mindent olvastam már erről,de a ti variáciotokat még nem hallottam.

Hogy lehet vallás alapitó egy hamis próféta?

Mert ha igaz amit találunk rola mi a kivülállók akkor nagy gondban vagytok mert mégiscsak az egyik alapitoról van szó.

Igaz,hogy a kriptáját egy mini piramis fedi amelyen szabadkőműves jelképek vannak?

Megosztanátok velünk is az igazságot?



2013. nov. 10. 18:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hogy lehet hogy a pápa támogatta a nácikat a háborúban? Hogy lehet, hogy folyamatosan pedofil botrányok derülnek ki?

Előbb mindenkinek a saját háza táján kellene szét nézni.

2013. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Végre egy tényszerű válasz, remélem a Kérdező is olvasta. Üdv.
2013. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Igen, ezek jo kérdések voltak!

És ezek azért már tényleg sulyos bünnek számitanak!

2013. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Sajnálom,hogy mostanában ritkábban vagyok. Nem tudom de a kérdésem a nácikról,a katolikusokról szólt?

Nem!

A kérdésem az volt,hogy "JEHOVA TANUI MI A HELYZET C.T RUSSELLEL ÉS A PIRAMISOKKAL? MI AZ IGAZSÁG EBBŐL?"

Valahogy így szólt a kérdésem.

Nos röviden csak egy igét szeretnék felhozni ami talán visszatereli a válaszokat a lénxyegre,vagyis a kérdésre.

"Ha a próféta az Úr nevében szól,és nem lesz meg és nem teljesedik be a dolog,az az a szó,amelyet nem az Úr szólott; elbizakodottságból mondotta azt a próféta; ne félj attól!"(5Móz.18:22)

Na szóval; amit Russell művelt az nem tévedés volt emberek,hanem az elbizakodás vezérelte azt az embert aminek az eredménye egy nagy hazugság lett,és aminek a végeredménye sok sok embernek a szenvedéseinek kezdete.

Többek között az enyém is.

Szívesen beszélgetek erről,de megkérlek mindannyiotokat,hogy maradjunk a témánál és ne kalandozzunk el a pápák meg a nácik világába,mert az már egy másik történet.

Köszönöm!

2013. nov. 19. 20:15
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Russsel is egy tökéletlen ember volt, akinek voltak téves elképzelései. De ezek korántsem voltak olyan horderejűek, mint a válaszokban megemlített tettek, melyeket más személyek vittek véghez.
2013. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Neked, kedves kérdezö, mivel okozott kárt Russzel?
2013. nov. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Elnézést, rosszul fogalmaztam, mivel okozott neked szemvedést Russzel?


és ha megnézzük, még melyik szervezet volt az, amelyik megjövendölte 40 évvel az elött, hogy 1914-es évnek oriási hordeleje lesz?

Persze nem jol értelmezték azt, hogy akkor mi kell történjen, de tudod, hogy más miért nem tévedett evvel kapcsolatban? MERT MEG SEM PROBALTA KITALALNI, HOGY 1914 FONTOS DATUM AZ EGESZ EMBERISEGNEK!

2013. nov. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%

Vidiripi


"MERT MEG SEM PROBALTA KITALALNI, HOGY 1914 FONTOS DATUM AZ EGESZ EMBERISEGNEK!"


Hoppá gyerekek! KITALÁLNI? Hát nem a szellem vezette Russellt és a Biblia kutatókat? Akkor ezért vannak az újnak mondott világosságok is. Mert mindig ki kell találni valamit. :))

Na de ez az eredménye az emberi okoskodásnak. A kitaláció.

2013. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kedves előttem válaszoló az a keresztény csoport ahová te tartozol, mit tett, tesz azért, hogy a Biblia örömüzenetét hirdesse az egész földön, minden nemzetiségű embereknek? Látom okos és szemfüles ember vagy és ezek nagyon fontos tulajdonságok. Szóval érdekelne, te, vagy inkább ti hogyan próbáljatok terjeszteni a Jézus által is hirdetett jó hírt? Mondanál adatokat a világ egyes részeiről? Megköszönném.
2013. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%

Vidiripi


"Szóval érdekelne, te, vagy inkább ti hogyan próbáljatok terjeszteni a Jézus által is hirdetett jó hírt?"


Úgy hogy beszélünk az embereknek a hitünkről. Meg hívjuk őket hogy jöjjenek el a gyülekezetbe.

Természetesen mi arról a jó hírről beszélünk amely a Bibliában is elsődleges helyenszerepel.


"Mondanál adatokat a világ egyes részeiről?"


Persze de ellőtte mondanál nekem adatokat az első századiaktól. A tanítványok soha nem arról számoltak be hogy mennyi időt töltöttek a szolgálatban. Márk evangéliumában van egy rész amikor a tanítványok beszámolnak Jézusnak.

Az a baj hogy ha te abban a hitben vagy hogy a számok ilyen fontosak lényegében nem értetted meg az evangéliumot. Olvasd csak el Márk evangéliumában hogy miről számoltak be a tanítványok hogy Jézus mit is tartott fontosnak.

2013. nov. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!