Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi mi a helyzet C....

Szabózoli kérdése:

Jehova tanúi mi a helyzet C. T Russellel és a piramisokkal? Mi az igazság ebből?

Figyelt kérdés

Annyi mindent olvastam már erről,de a ti variáciotokat még nem hallottam.

Hogy lehet vallás alapitó egy hamis próféta?

Mert ha igaz amit találunk rola mi a kivülállók akkor nagy gondban vagytok mert mégiscsak az egyik alapitoról van szó.

Igaz,hogy a kriptáját egy mini piramis fedi amelyen szabadkőműves jelképek vannak?

Megosztanátok velünk is az igazságot?



2013. nov. 10. 18:42
1 2 3
 21/21 megfelelő ***** válasza:
90%

Russel halálakor is tökéletlen maradt?


Most vagy kereszténység, vagy szabadkőművesség. Russel ezek szerint haláláig nem tudta mi az igazság? Szabadkőműves volt és maradt?

Minek alapított akkor egyházat, ha nem jött rá az igazságra?

Ha keresztény vagyok, akkor nincsenek szabadkőműves jelképek a síromon, még akkor sem, ha nem értek mindent.


Russel beépült szabadkőműves volt, aki tudatosan akarta félrevezetni az embereket, hogy ne jussanak el az igazságra és a megváltásra?


Érdekes kérdések nem?

2013. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!