Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent számotokra, a...

Mit jelent számotokra, a Jelenések 21:5 "Mindent újjáteszek? "

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Semmit.
2014. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az előző igékben van leírva, hogy ezalatt a mondat alatt mit ért. Szerintem azt, hogy lesz egy újabb "teremtés" ahol az ezer éves királyság lesz. De ez nem biztos, nem vagyok teológus.
2014. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szió.

Nekem logikusan azt jelenti, hogy amit most az ember tönkre tett azt Ő helyre állítja eredeti szándékának megfelelően.


A helyreállításról szóló próféciák közül sok a szellemi helyreállításnál többre mutat. Ézsaiás például arról az időről írt, amikor a betegek, a sánták, a vakok és a süketek meggyógyulnak, és még a halál is örökre el lesz távolítva (Ézsaiás 25:8; 35:1–7). Az ilyen ígéretek az ókori Izraelben nem teljesedtek be szó szerint.


És bár napjainkban látjuk ezeknek az ígéreteknek a szellemi beteljesedését, minden okunk megvan hinni abban, hogy a jövőben szó szerint, hiánytalanul fognak beteljesedni.

Istennek ez az ígérete jobb minden nemzeti függetlenségi nyilatkozatnál, minden ma létező, alapvető polgári jogokról szóló törvénynél, és a jövőre vonatkozó összes emberi vágynál.

Nem földi halandók, hanem maga Isten áll jót ezekért az áldásokért. Ő az, aki ezt mondja: „Íme, mindent újjáteszek!” Igen, és Jehova Isten ezt mondta János apostolnak: „Írd meg, mert e szavak megbízhatók és igazak.

2014. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom, az illető valami felújítást vállal. Sok ilyen hirdetés van a neten is.
2014. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

:D)

előző válaszoló Funny hangulatban van.


De igaza van, Jehova felújítást fog végre hajtani, de azok akik ott lesznek nekik is ki kell venni a saját részüket ebből.

2014. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Áhh ez nagyon nagy volt xD
2014. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na jó, de egy iparos beszél meg ír róla, mert ebből él. Egy Isten nem beszélne meg irkálna erről semmit, hanem csinálná. Micsoda különbség!
2014. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Azt, hogy az istenség rehabilitálni fogja önmagát.
2014. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Súr


Először úgy gondoltam válaszolok, neked. de aztán arra gondoltam, hogy még sem beszélek arról, hogy kinek lenne rehabilitációra szüksége....

2014. jan. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, h Isten mindent helyre állít, és megvalósul eredeti szándéka a földön.
2014. jan. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!